Kınalıada Camii, Adalar, nerede, Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kınalıada Camii konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Kınalıada Camii - yakınından geçen güzergahları var - Vapur: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Sorular & Cevaplar

Kınalıada Camii konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Kınalıada Camii konumuna en yakın duraklar:

  • Kınalıada (Mavi Marmara) 191 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Kınalıada (Şehir Hatları) 191 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Hangi Vapur hatları Kınalıada Camii yakınından geçiyor?

Bu Vapur hatları Kınalıada Camii yakınından geçiyor: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar şehrinde Kınalıada Camii konumuna Toplu Taşıma

Adalar, Türkiye'de Kınalıada Camii için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Kınalıada Camii adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Kınalıada Camii adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Kınalıada Camii adresine gitmek için en yakın duraklar: Kınalıada (Mavi Marmara); Kınalıada (Şehir Hatları).

Kınalıada Camii adresine gitmek için Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Vapur: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Geri dönüş yolculuğunuzu Kınalıada Camii adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Kınalıada Camii, Adalar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Kınalıada Camii konumuna ulaşmak daha kolay!