Kınalıada Vapur İskelesi, Adalar, nerede, Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kınalıada Vapur İskelesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Kınalıada Vapur İskelesi - yakınından geçen güzergahları var - Vapur: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Sorular & Cevaplar

Kınalıada Vapur İskelesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Kınalıada Vapur İskelesi konumuna en yakın duraklar:

  • Kınalıada (Şehir Hatları) 3 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Kınalıada (Mavi Marmara) 3 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.

Hangi Vapur hatları Kınalıada Vapur İskelesi yakınından geçiyor?

Bu Vapur hatları Kınalıada Vapur İskelesi yakınından geçiyor: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar şehrinde Kınalıada Vapur İskelesi konumuna Toplu Taşıma

Adalar, Türkiye'deki Kınalıada Vapur İskelesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Kınalıada Vapur İskelesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Kınalıada Vapur İskelesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Kınalıada Vapur İskelesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Kınalıada (Şehir Hatları); Kınalıada (Mavi Marmara).

Kınalıada Vapur İskelesi adresine Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Kınalıada Vapur İskelesi için yol tarifi alın.

Kınalıada Vapur İskelesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Adalar konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Kınalıada Vapur İskelesi, Adalar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Kınalıada Vapur İskelesi konumuna ulaşmak daha kolay!