Lavazza, Maltepe, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Maltepe konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Lavazza konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Lavazza konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Lavazza konumuna en yakın duraklar:
    • Süreyyapaşa - Maltepe 275 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Süreyyapaşa 323 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Maltepe Sahil 373 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Lavazza yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Lavazza yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Lavazza yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Maltepe, Türkiye'deki Lavazza adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Lavazza adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Lavazza adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Lavazza için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Süreyyapaşa - Maltepe; Süreyyapaşa; Maltepe Sahil.

Lavazza adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Metro: M4; Otobüs: 17, 222, KM42; Minibüs / Dolmuş: KADIKÖY - KARTAL, MALTEPE - BAŞIBÜYÜK.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Lavazza için yol tarifi alın.

Lavazza adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Maltepe konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Lavazza, Maltepe

Maltepe'da Lavazza konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası