Malaysia Agro Exposition Park Serdang (MAEPS), Serdang, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Serdang konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Malaysia Agro Exposition Park Serdang (MAEPS) konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Malaysia Agro Exposition Park Serdang (MAEPS) yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Serdang, Malezya'de Malaysia Agro Exposition Park Serdang (MAEPS) için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Malaysia Agro Exposition Park Serdang (MAEPS) adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Malaysia Agro Exposition Park Serdang (MAEPS) adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Malaysia Agro Exposition Park Serdang (MAEPS) adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: Otobüs - 501, Otobüs - T570.

Geri dönüş yolculuğunuzu Malaysia Agro Exposition Park Serdang (MAEPS) adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Malaysia Agro Exposition Park Serdang (MAEPS), Serdang
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası