Matronit Saharov Station, חיפה, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

חיפה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Matronit Saharov Station konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Matronit Saharov Station konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Matronit Saharov Station konumuna en yakın duraklar:
    • סחרוב 108 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • מת''מ/ההגנה 171 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • מת''מ 195 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • קניון חיפה/פלימן 195 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Matronit Saharov Station yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

חיפה, İsrail'deki Matronit Saharov Station adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Matronit Saharov Station adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Matronit Saharov Station adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Matronit Saharov Station için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: סחרוב; מת''מ/ההגנה; מת''מ; קניון חיפה/פלימן.

Matronit Saharov Station adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו בית שאן - עתלית, קו נהריה - באר שבע מרכז, קו נהריה - מודיעין מרכז; Otobüs: 1, 101, 146.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Matronit Saharov Station için yol tarifi alın.

Matronit Saharov Station adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle חיפה konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Matronit Saharov Station, חיפה

חיפה'da Matronit Saharov Station konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası