Mega Image, Bucuresti, nerede, Otobüs, Metro, Troleybüs veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Bucuresti konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Mega Image konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Mega Image konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Mega Image konumuna en yakın duraklar:
    • Drumul Taberei 85 375 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Piața Valea Ialomiței 461 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Valea Argeșului 583 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • Ghidigeni 810 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Mega Image yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Mega Image yakınından geçiyor?

Hangi Troleybüs hatları Mega Image yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Bucuresti, Romanya'deki Mega Image adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Mega Image adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Mega Image adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Mega Image için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Drumul Taberei 85; Piața Valea Ialomiței; Valea Argeșului; Ghidigeni.

Mega Image adresine Otobüs, Metro, Troleybüs veya Tramvay ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Metro: M3; Otobüs: 173, 368; Troleybüs: 69, 93.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Mega Image için yol tarifi alın.

Mega Image adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bucuresti konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Mega Image
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası