Nişantaşı Anadolu Lisesi, Teşvikiye, Şişli, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Nişantaşı Anadolu Lisesi, Teşvikiye, Şişli, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Teşvikiye, Şişli konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Nişantaşı Anadolu Lisesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Nişantaşı Anadolu Lisesi - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 30A, 30M; Metro: M2.

Metro ile Nişantaşı Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Başlangıç İstinye Park, Sariyer 43 dk
Yürü
Metro - M2
Metro - M2
Yürü
Başlangıç Saran Holding 45 dk
Yürü
Metro - M2
Metro - M2
Yürü

Sorular & Cevaplar

Nişantaşı Anadolu Lisesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Nişantaşı Anadolu Lisesi konumuna en yakın duraklar:

  • Nişantaşı 181 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Nişantaşi - Şişli 461 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Akkirman 469 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Akkirman - Şişli 478 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Rumeli Caddesi - Şişli 480 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Nişantaşı Anadolu Lisesi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Nişantaşı Anadolu Lisesi yakınından geçiyor: 30A, 30M.

Hangi Metro hatları Nişantaşı Anadolu Lisesi yakınından geçiyor?

Bu Metro hatları Nişantaşı Anadolu Lisesi yakınından geçiyor: M2.

Nişantaşı Anadolu Lisesi, Teşvikiye, Şişli, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Teşvikiye, Şişli şehrinde Nişantaşı Anadolu Lisesi konumuna Toplu Taşıma

Teşvikiye, Şişli, Türkiye'deki Nişantaşı Anadolu Lisesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Nişantaşı Anadolu Lisesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Nişantaşı Anadolu Lisesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Nişantaşı Anadolu Lisesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Nişantaşı; Nişantaşi - Şişli; Akkirman; Akkirman - Şişli; Rumeli Caddesi - Şişli.

Nişantaşı Anadolu Lisesi adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 30A, 30M; Metro: M2.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Nişantaşı Anadolu Lisesi için yol tarifi alın.

Nişantaşı Anadolu Lisesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Teşvikiye, Şişli konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Nişantaşı Anadolu Lisesi, Teşvikiye, Şişli
Nişantaşı Anadolu Lisesi, Teşvikiye, Şişli Nişantaşı Anadolu Lisesi, İstanbul'a bağlı Şişli ilçesinin Nişantaşı semtinde Vali Konağı Caddesi'nde bulunan lise. 1905 yılında English High School For Boys adıyla İstanbul'da yaşayan İngiliz topluluklar tarafından, eğitim kadrosunu Londra'dan getirterek kuruldu. 1979 yılında şimdiki adını alarak Türkiye'ye devredilen okul, günümüzde de eğitim vermeye devam etmektedir. Okul binası 2014 yazında restorasyona girmiştir. Restorasyon okul 2016-2017 eğitim öğretim yılına hazır olmak üzere 2016 yazında bitirilmiştir.
Nişantaşı Anadolu Lisesi nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Nişantaşı Anadolu Lisesi konumuna ulaşmak daha kolay!