On-Arı Yapı Market, Sariyer, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden On-Arı Yapı Market konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının On-Arı Yapı Market - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 152, 59HS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA.

Sorular & Cevaplar

On-Arı Yapı Market konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

On-Arı Yapı Market konumuna en yakın duraklar:

  • Topcular - Sarıyer 63 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Topçular 82 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Uskumruköy Yolu 354 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları On-Arı Yapı Market yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları On-Arı Yapı Market yakınından geçiyor: 152, 59HS.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları On-Arı Yapı Market yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları On-Arı Yapı Market yakınından geçiyor: SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sariyer şehrinde On-Arı Yapı Market konumuna Toplu Taşıma

Sariyer, Türkiye'deki On-Arı Yapı Market adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile On-Arı Yapı Market adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak On-Arı Yapı Market adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

On-Arı Yapı Market için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Topcular - Sarıyer; Topçular; Uskumruköy Yolu.

On-Arı Yapı Market adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 152, 59HS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca On-Arı Yapı Market için yol tarifi alın.

On-Arı Yapı Market adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sariyer konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

On-Arı Yapı Market, Sariyer
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla On-Arı Yapı Market konumuna ulaşmak daha kolay!