Oranium Sports Club, Ankara, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Ankara konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Oranium Sports Club konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Oranium Sports Club konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?


Oranium Sports Club konumuna en yakın duraklar:
11224 - Panora Avm 259 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
11222 - Panora Avm 263 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
11221 - Sigorta Bloklari 493 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
13061 - Beykent Sitesi 496 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
13062 - Beykent Sitesi 511 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Oranium Sports Club yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Oranium Sports Club yakınından geçiyor: 135-2, 173-1, 185-1, 185-2.

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 90'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Ankara, Türkiye'deki Oranium Sports Club adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Oranium Sports Club adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Oranium Sports Club adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Oranium Sports Club için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 11224 - Panora Avm; 11222 - Panora Avm; 11221 - Sigorta Bloklari; 13061 - Beykent Sitesi; 13062 - Beykent Sitesi.

Oranium Sports Club adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 135-2, 173-1, 185-1, 185-2.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Oranium Sports Club için yol tarifi alın.

Oranium Sports Club adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Ankara konumundaki kullanıcılar dahil 360 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Oranium Sports Club, Ankara
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası