Otağtepe Cafe, Beykoz, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Beykoz konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Otağtepe Cafe konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Otağtepe Cafe - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 121A, 136B, 14M, 15A.

Sorular & Cevaplar

Otağtepe Cafe konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Otağtepe Cafe konumuna en yakın duraklar:

  • Otağtepe - Beykoz 55 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Mahur Sokak - Beykoz 161 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Spor Tesisleri - Beykoz 263 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Otağtepe Cafe yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Otağtepe Cafe yakınından geçiyor: 121A, 136B, 14M, 15A.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Beykoz şehrinde Otağtepe Cafe konumuna Toplu Taşıma

Beykoz, Türkiye'deki Otağtepe Cafe adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Otağtepe Cafe adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Otağtepe Cafe adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Otağtepe Cafe için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Otağtepe - Beykoz; Mahur Sokak - Beykoz; Spor Tesisleri - Beykoz.

Otağtepe Cafe adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 121A, 136B, 14M, 15A.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Otağtepe Cafe için yol tarifi alın.

Otağtepe Cafe adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Beykoz konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Otağtepe Cafe, Beykoz
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Otağtepe Cafe konumuna ulaşmak daha kolay!