Pınartepe Mh., Büyükçekmece, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Büyükçekmece konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Pınartepe Mh. konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Pınartepe Mh. - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 145M, 303, 34BZ, 76C, 76G; Minibüs / Dolmuş: BÜYÜKÇEKMECE - HARAMIDERE.

Sorular & Cevaplar

Pınartepe Mh. konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Pınartepe Mh. konumuna en yakın duraklar:

  • Özlem Caddesi - Büyükçekmece 525 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Beykent Camii - Büyükçekmece 922 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi.
  • Beylikdüzü Araştirma Hastanesi 964 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Pınartepe Mh. yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Pınartepe Mh. yakınından geçiyor: 145M, 303, 34BZ, 76C, 76G.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Pınartepe Mh. yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Pınartepe Mh. yakınından geçiyor: BÜYÜKÇEKMECE - HARAMIDERE.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Büyükçekmece şehrinde Pınartepe Mh. konumuna Toplu Taşıma

Büyükçekmece, Türkiye'deki Pınartepe Mh. adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Pınartepe Mh. adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Pınartepe Mh. adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Pınartepe Mh. için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Özlem Caddesi - Büyükçekmece; Beykent Camii - Büyükçekmece; Beylikdüzü Araştirma Hastanesi.

Pınartepe Mh. adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 145M, 303, 34BZ, 76C, 76G; Minibüs / Dolmuş: BÜYÜKÇEKMECE - HARAMIDERE.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Pınartepe Mh. için yol tarifi alın.

Pınartepe Mh. adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Büyükçekmece konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Pınartepe Mh., Büyükçekmece
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Pınartepe Mh. konumuna ulaşmak daha kolay!