Paşakoy Dag evı, İstanbul, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Paşakoy Dag evı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Paşakoy Dag evı - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: Otobüs - 131YS, Otobüs - 132N.

Sorular & Cevaplar

Paşakoy Dag evı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Paşakoy Dag evı konumuna en yakın duraklar:

  • Öztepe Caddesi - Sancaktepe 296 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Barajyolu Caddesi - Sultanbeyli 1182 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Paşakoy Dag evı yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Paşakoy Dag evı yakınından geçiyor: Otobüs - 131YS, Otobüs - 132N.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde Paşakoy Dag evı konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'deki Paşakoy Dag evı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Paşakoy Dag evı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Paşakoy Dag evı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Paşakoy Dag evı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Öztepe Caddesi - Sancaktepe; Barajyolu Caddesi - Sultanbeyli.

Paşakoy Dag evı adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 131YS, Otobüs - 132N.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Paşakoy Dag evı için yol tarifi alın.

Paşakoy Dag evı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Paşakoy Dag evı
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Paşakoy Dag evı konumuna ulaşmak daha kolay!