Pirita jõgi, Tallinn, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Pirita jõgi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Pirita jõgi konumuna en yakın duraklar:

  • Haljas Tee 506 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Sarapuu 952 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Pirita jõgi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Pirita jõgi yakınından geçiyor: 5, 6.

Pirita jõgi, Tallinn, Estonia Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tallinn şehrinde Pirita jõgi konumuna Toplu Taşıma

Tallinn, Estonya'deki Pirita jõgi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Pirita jõgi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Pirita jõgi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Pirita jõgi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Haljas Tee; Sarapuu.

Pirita jõgi adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 5, 6

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Pirita jõgi için yol tarifi alın.

Pirita jõgi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Tallinn konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Pirita jõgi, Tallinn
Pirita jõgi, Tallinn Pirita jõgi on 99 kilomeetri pikkune jõgi, mis algab umbes 20 km Paidest loode pool Pususoos ja suubub Tallinnas Pirital Tallinna lahte. Vasakpoolsed lisajõed Kuivajõgi ja Tuhala jõgi voolavad kohati salajõgedena maa all. Vaskjala paisu juurest algava Vaskjala–Ülemiste kanali kaudu voolab osa jõe vett Ülemiste järve ning kuulub Tallinna joogiveega varustamiseks. Alamjooksul on jõe org kaitstud Pirita jõeoru maastikukaitseala koosseisus. Teisi kaitsealasid jõe kallastel: Ravila mõisa park, Kämbla looduskaitseala, Kose-Uuemõisa mõisa park, Laukesoo looduskaitseala. Jõel on ka kaitsealuste liikide hink ja võldas leiukohti. Pirita jõgi läbib Vaskjala veehoidla, Paista järve ja Kose veskijärve. Jõel on Kloostrimetsa hüdromeetriajaam (praegu suletud), Nehatu hüdromeetriajaam (praegu suletud), Paunküla hüdromeetriajaam (praegu suletud), Paunküla hs. hüdromeetriajaam (praegu suletud).
Pirita jõgi nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Uygulamayla Pirita jõgi konumuna ulaşmak daha kolay!