Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh, Bình Thạnh, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Bình Thạnh konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh konumuna en yakın duraklar:

  • Tòa Án Nhân Dân Quận Bình Thạnh 167 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Chợ Bà Chiểu 372 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • Chùa Bồ Đề 377 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh yakınından geçiyor: 08, 104, 24, 54, 55.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Bình Thạnh şehrinde Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh konumuna Toplu Taşıma

Bình Thạnh, Vietnam'deki Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Tòa Án Nhân Dân Quận Bình Thạnh; Chợ Bà Chiểu; Chùa Bồ Đề.

Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 08, 104, 24, 54, 55

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh için yol tarifi alın.

Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bình Thạnh konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh, Bình Thạnh

Bình Thạnh'da Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh konumuna en yakın duraklar

Uygulamayla Shop 12, 12 ĐƯỜNG Huỳnh Đình Hai Quận Bình Thạnh, … konumuna ulaşmak daha kolay!