Silivri Kumsal, Üsküdar, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Üsküdar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Silivri Kumsal konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Silivri Kumsal - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Silivri Kumsal konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Silivri Kumsal konumuna en yakın duraklar:

  • Bölge Trafik / Büyükçekmece Yönü 917 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Silivri Kumsal yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Silivri Kumsal yakınından geçiyor: 300G, 303.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Üsküdar şehrinde Silivri Kumsal konumuna Toplu Taşıma

Üsküdar, Türkiye'deki Silivri Kumsal adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Silivri Kumsal adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Silivri Kumsal adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Silivri Kumsal için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Bölge Trafik / Büyükçekmece Yönü.

Silivri Kumsal adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 300G, 303

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Silivri Kumsal için yol tarifi alın.

Silivri Kumsal adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Üsküdar konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Silivri Kumsal, Üsküdar
Uygulamayla Silivri Kumsal konumuna ulaşmak daha kolay!