Snarud, Hamar, nerede, Otobüs, Tren, Hafif Raylı veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Hamar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Snarud konumuna Otobüs, Tren, Hafif Raylı veya Vapur ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Snarud konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Helikopterterminal, Bergen 1057 dk
walking.svg
Otobüs - 51

51

Otobüs - 600

600

Otobüs - NW400

NW400

Otobüs - NW180

NW180

Otobüs - NX 146

NX 146

walking.svg

Sorular & Cevaplar

Snarud konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Snarud konumuna en yakın duraklar:
    • Snarud 190 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Olrud 598 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • Krokvegen 1050 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Tren hatları Snarud yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Snarud yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Hamar, Norveç'deki Snarud adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Snarud adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Snarud adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Snarud için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Snarud; Olrud; Krokvegen.

Snarud adresine Otobüs, Tren, Hafif Raylı veya Vapur ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: R10; Otobüs: 170, B3, NX 146.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Snarud için yol tarifi alın.

Snarud adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Hamar konumundaki kullanıcılar dahil 170 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Snarud, Hamar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası