Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali, Sultanbeyli, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sultanbeyli konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 131A, 131YS, 132M, 132V, KM71; Minibüs / Dolmuş: SULTANBEYLI - YENIDOĞAN.

Sorular & Cevaplar

Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali konumuna en yakın duraklar:

  • Bosna 161 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Kız Tek.Ve Mes.Lis. - Sultanbeyli 216 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali yakınından geçiyor: 131A, 131YS, 132M, 132V, KM71.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali yakınından geçiyor: SULTANBEYLI - YENIDOĞAN.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sultanbeyli şehrinde Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali konumuna Toplu Taşıma

Sultanbeyli, Türkiye'deki Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Bosna; Kız Tek.Ve Mes.Lis. - Sultanbeyli.

Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 131A, 131YS, 132M, 132V, KM71; Minibüs / Dolmuş: SULTANBEYLI - YENIDOĞAN.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali için yol tarifi alın.

Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sultanbeyli konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali, Sultanbeyli
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Sultanbeyli Sebze-Meyve Hali konumuna ulaşmak daha kolay!