Ana içeriğe geç

Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi, İstanbul, nerede, Vapur, Otobüs, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi - yakınından geçen güzergahları var

İstanbul şehrinde Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi yakınlarındaki Otobüs durakları

Durak adı Mesafe
Anadolu Kulübü 2 dk yürüme
Polis Merkezi 4 dk yürüme
Araba Meydanı 6 dk yürüme

İstanbul şehrinde Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi yakınlarındaki Vapur durakları

Durak adı Mesafe
Büyükada (Dentur) 6 dk yürüme
Büyükada (Prenstur) 8 dk yürüme
Büyükada (Mavi Marmara) 8 dk yürüme
Büyükada 9 dk yürüme

İstanbul içinde Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
BA-2 Çınar Caddesi
BA-1 Çınar Caddesi
BA-4 Çınar-Kumsal-Maden / Ring

Sorular & Cevaplar

 • Covid-19 kısıtlamaları altında, toplu taşıma ile İstanbul - Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi konumuna ulaşmak mümkün mü?

  Covid-19 nedeniyle İstanbul içinde toplu taşıma araçlarında seyahat kısıtlamaları var. İstanbul - Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi seyahatinizle ilgili saatleri ve hatları etkileyebilir.

  Daha fazla detay
 • Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi konumuna en yakın duraklar:

  • Anadolu Kulübü 98 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Polis Merkezi 277 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Araba Meydanı 408 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Büyükada (Dentur) 454 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Büyükada (Prenstur) 459 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Büyükada 486 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.
  • Büyükada (Mavi Marmara) 559 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  Daha fazla detay
 • Hangi Vapur hatları Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi yakınından geçiyor?

  Bu Vapur hatları Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi yakınından geçiyor: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

  Daha fazla detay
İstanbul Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması.
Tüm yerel mobilite seçenekleri tek bir uygulamada
Google Play'den indir App Store'dan indir

İstanbul şehrinde Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'deki Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Anadolu Kulübü; Polis Merkezi; Araba Meydanı; Büyükada (Dentur); Büyükada (Prenstur); Büyükada; Büyükada (Mavi Marmara).

Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi adresine Vapur, Otobüs, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi için yol tarifi alın.

Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 865 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi

İstanbul şehrinde Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilisesi konumuna en yakın duraklar ile toplu taşıma hatları

Uygulamayla Surp Asdvadzadzin Verapokhum Ermeni Katolik Kilise… konumuna ulaşmak daha kolay!