Tüze Sitesi, Beylikduzu, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Beylikduzu konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Tüze Sitesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Tüze Sitesi - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 34BZ, 448, 76C; Minibüs / Dolmuş: BÜYÜKÇEKMECE - HARAMIDERE.

Sorular & Cevaplar

Tüze Sitesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Tüze Sitesi konumuna en yakın duraklar:

  • Migros - Beylikdüzü 586 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Beylikdüzü - Beylikdüzü 658 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.
  • Beylikdüzü 1085 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi.
  • Pirinç San.Sit. - Beylikdüzü 1092 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Tüze Sitesi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Tüze Sitesi yakınından geçiyor: 34BZ, 448, 76C.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Tüze Sitesi yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Tüze Sitesi yakınından geçiyor: BÜYÜKÇEKMECE - HARAMIDERE.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Beylikduzu şehrinde Tüze Sitesi konumuna Toplu Taşıma

Beylikduzu, Türkiye'deki Tüze Sitesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Tüze Sitesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Tüze Sitesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Tüze Sitesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Migros - Beylikdüzü; Beylikdüzü - Beylikdüzü; Beylikdüzü; Pirinç San.Sit. - Beylikdüzü.

Tüze Sitesi adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 34BZ, 448, 76C; Minibüs / Dolmuş: BÜYÜKÇEKMECE - HARAMIDERE.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Tüze Sitesi için yol tarifi alın.

Tüze Sitesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Beylikduzu konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Tüze Sitesi, Beylikduzu
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Tüze Sitesi konumuna ulaşmak daha kolay!