Topuz Sokak 12, İstanbul, nerede, Otobüs veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Topuz Sokak 12 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Topuz Sokak 12 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Topuz Sokak 12 konumuna en yakın duraklar:
    • Büyükada (Dentur) 323 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada (Mavi Marmara) 534 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada (Prenstur) 619 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada 676 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 88'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki Topuz Sokak 12 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Topuz Sokak 12 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Topuz Sokak 12 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Topuz Sokak 12 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Büyükada (Dentur); Büyükada (Mavi Marmara); Büyükada (Prenstur); Büyükada.

Topuz Sokak 12 adresine Otobüs veya Vapur ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Topuz Sokak 12 için yol tarifi alın.

Topuz Sokak 12 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 350 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Topuz Sokak 12
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası