Yeni Uyum Yapı Kooperatifi, Sariyer, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Yeni Uyum Yapı Kooperatifi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Yeni Uyum Yapı Kooperatifi - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 151, 25Y, 59HS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA, SARIYER KAYMAKAMLIK - SINPAŞ.

Sorular & Cevaplar

Yeni Uyum Yapı Kooperatifi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Yeni Uyum Yapı Kooperatifi konumuna en yakın duraklar:

  • B-8 Blok - Sarıyer 36 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Siteler Yolu - Sarıyer 149 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Park - Sarıyer 225 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Yeni Uyum Yapı Kooperatifi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Yeni Uyum Yapı Kooperatifi yakınından geçiyor: 151, 25Y, 59HS.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Yeni Uyum Yapı Kooperatifi yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Yeni Uyum Yapı Kooperatifi yakınından geçiyor: SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA, SARIYER KAYMAKAMLIK - SINPAŞ.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sariyer şehrinde Yeni Uyum Yapı Kooperatifi konumuna Toplu Taşıma

Sariyer, Türkiye'de Yeni Uyum Yapı Kooperatifi için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Yeni Uyum Yapı Kooperatifi adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Yeni Uyum Yapı Kooperatifi adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Yeni Uyum Yapı Kooperatifi adresine gitmek için en yakın duraklar: B-8 Blok - Sarıyer; Siteler Yolu - Sarıyer; Park - Sarıyer.

Yeni Uyum Yapı Kooperatifi adresine gitmek için Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 151, 25Y, 59HS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA, SARIYER KAYMAKAMLIK - SINPAŞ.

Geri dönüş yolculuğunuzu Yeni Uyum Yapı Kooperatifi adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Yeni Uyum Yapı Kooperatifi, Sariyer
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Yeni Uyum Yapı Kooperatifi konumuna ulaşmak daha kolay!