Yenidoğan Çarşamba Pazarı, Sancaktepe, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sancaktepe konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Yenidoğan Çarşamba Pazarı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Yenidoğan Çarşamba Pazarı - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 132S, 18E, 19E, 522B, 622.

Sorular & Cevaplar

Yenidoğan Çarşamba Pazarı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Yenidoğan Çarşamba Pazarı konumuna en yakın duraklar:

  • Çamlıktepe - Sancaktepe 281 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Çamlık Tepe - Sancaktepe 316 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • Dörtyol 373 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Merve Mahallesi - Sancaktepe 392 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Yenidoğan Çarşamba Pazarı yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Yenidoğan Çarşamba Pazarı yakınından geçiyor: 132S, 18E, 19E, 522B, 622.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sancaktepe şehrinde Yenidoğan Çarşamba Pazarı konumuna Toplu Taşıma

Sancaktepe, Türkiye'deki Yenidoğan Çarşamba Pazarı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Yenidoğan Çarşamba Pazarı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Yenidoğan Çarşamba Pazarı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Yenidoğan Çarşamba Pazarı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Çamlıktepe - Sancaktepe; Çamlık Tepe - Sancaktepe; Dörtyol; Merve Mahallesi - Sancaktepe.

Yenidoğan Çarşamba Pazarı adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 132S, 18E, 19E, 522B, 622.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Yenidoğan Çarşamba Pazarı için yol tarifi alın.

Yenidoğan Çarşamba Pazarı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sancaktepe konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Yenidoğan Çarşamba Pazarı, Sancaktepe
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Yenidoğan Çarşamba Pazarı konumuna ulaşmak daha kolay!