Zümrütevler Parkı, Sariyer, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Zümrütevler Parkı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Zümrütevler Parkı - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 151, 152, 40B, 59RS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER - BEŞIKTAŞ, SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA, SARIYER KAYMAKAMLIK - SINPAŞ.

Sorular & Cevaplar

Zümrütevler Parkı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Zümrütevler Parkı konumuna en yakın duraklar:

  • Ortaçeşme 101 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Hüseyin Kalkavan Lis 296 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Ş.Mithat Yılmaz Cad. - Sarıyer 474 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Ş.Mithat Yılmaz Cad. 485 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Zümrütevler Parkı yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Zümrütevler Parkı yakınından geçiyor: 151, 152, 40B, 59RS.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Zümrütevler Parkı yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Zümrütevler Parkı yakınından geçiyor: SARIYER - BEŞIKTAŞ, SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA, SARIYER KAYMAKAMLIK - SINPAŞ.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sariyer şehrinde Zümrütevler Parkı konumuna Toplu Taşıma

Sariyer, Türkiye'de Zümrütevler Parkı için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Zümrütevler Parkı adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Zümrütevler Parkı adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Zümrütevler Parkı adresine gitmek için en yakın duraklar: Ortaçeşme; Hüseyin Kalkavan Lis; Ş.Mithat Yılmaz Cad. - Sarıyer; Ş.Mithat Yılmaz Cad..

Zümrütevler Parkı adresine gitmek için Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 151, 152, 40B, 59RS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER - BEŞIKTAŞ, SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA, SARIYER KAYMAKAMLIK - SINPAŞ.

Geri dönüş yolculuğunuzu Zümrütevler Parkı adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Zümrütevler Parkı, Sariyer
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Zümrütevler Parkı konumuna ulaşmak daha kolay!