Zencefil Çıkmazı Sokak, İstanbul, nerede, Vapur, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Zencefil Çıkmazı Sokak konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Zencefil Çıkmazı Sokak konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Zencefil Çıkmazı Sokak konumuna en yakın duraklar:
    • Büyükada (Mavi Marmara) 867 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada (Prenstur) 952 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada 1009 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Vapur hatları Zencefil Çıkmazı Sokak yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul, Türkiye'de Zencefil Çıkmazı Sokak konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (Zencefil Çıkmazı Sokak üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Vapur, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Otobüs hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

Zencefil Çıkmazı Sokak için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: Büyükada (Mavi Marmara); Büyükada (Prenstur); Büyükada.

Ayrıca Zencefil Çıkmazı Sokak adresine Vapur, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Otobüs ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

İstanbul için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

Zencefil Çıkmazı Sokak adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Zencefil Çıkmazı Sokak

İstanbul'da Zencefil Çıkmazı Sokak konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası