Zirve Cafe -Asiklar Tepesi, İstanbul, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Zirve Cafe -Asiklar Tepesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Zirve Cafe -Asiklar Tepesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Zirve Cafe -Asiklar Tepesi konumuna en yakın duraklar:
    • Nalbantçeşme 92 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Nalbantçeşme - Sarıyer 106 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Yazgülü - Sarıyer 342 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Zirve Cafe -Asiklar Tepesi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki Zirve Cafe -Asiklar Tepesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Zirve Cafe -Asiklar Tepesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Zirve Cafe -Asiklar Tepesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Zirve Cafe -Asiklar Tepesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Nalbantçeşme; Nalbantçeşme - Sarıyer; Yazgülü - Sarıyer.

Zirve Cafe -Asiklar Tepesi adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 151, 152, 25Y, 41.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Zirve Cafe -Asiklar Tepesi için yol tarifi alın.

Zirve Cafe -Asiklar Tepesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Zirve Cafe -Asiklar Tepesi

İstanbul'da Zirve Cafe -Asiklar Tepesi konumuna en yakın duraklar

İstanbul konumunda Zirve Cafe -Asiklar Tepesi için en yakın Minibüs / Dolmuş durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası