קו 30
יבנאל←טבריה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 30 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 30 (יבנאל←טבריה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בסמדר 1 ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
לוח הזמנים לקו 30 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב05:45. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 30 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יבנאל←טבריה (42 תחנות)
סמדר 1
בית אבות
סמדר 2
סמדר 3
סמדר 1
אולם ספורט
בית העם
תחנה לבריאות המשפחה
מועצה
בית הראשונים
בית העם
מגרש כדורגל
מפעל
ארכיון המושבה
פארק גורן
אלומות 2
צומת אלומות
כפר עבודה 2
מסעף נווה עובד
'צומת פוריה עילית ד
'מסעף נווה עובד ד
'נווה עובד א
בית העם
מרפאה
'מסעף נווה עובד ד
צומת פוריה עילית
דרך השקד/הזית
דרך השקד/השיזף
כפר עבודה 1
צומת אלומות
מסעף מושבת כנרת
מוזיאון
מושבת כנרת
חוף צינברי
חוף שיקמים
קבר רבי מאיר
חמי טבריה
חוף גנים
חוף גיא
הבנים/הקישון
יהודה הלוי/דנילוף סנטר
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 30
מתי מתחיל לפעול קו 30?
קו 30 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 30 מפסיק לעבוד?
קו 30 מפסיק לפעול ב-05:45 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 30?
כדי לראות מתי קו יבנאל←טבריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יבנאל←טבריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 30 (יבנאל←טבריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יבנאל←טבריה (יבנאל←טבריה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 30 של סופרבוס (Superbus) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 30 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 30 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 30 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 30
קו 30 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 05:45 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 05:45 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 05:45 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 05:45 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל30 (מ סמדר 1), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 30 (יבנאל←טבריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 30
תעריף הנסיעה ב30 (יבנאל←טבריה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
30 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 30 היא סמדר 1 והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 30 (יבנאל←טבריה) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 30. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 30.
מעקב אחר קו האוטובוס 30 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 30 (יבנאל←טבריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 30 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 30 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 180 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 95א - מרכז העיר/תיכון אורט-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 69 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 246 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-10/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->גדעונה-גדעונה-10/ לוח זמנים
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 14 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 773 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בי''ס נופית/הגליל-נופית-10/ לוח זמנים
- 85 - דרך הגבורה/אורות נריה-טבריה<->מעון נופים-מגדל-10/ לוח זמנים
- 181 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->דרך העמק/משעול התל-יקנעם-10/ לוח זמנים
- 51 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מושב גדיש-גדיש-10/ לוח זמנים
- 305 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->צרכנייה-נהלל-10/ לוח זמנים
- 856 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-10/ לוח זמנים
- 52 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מוקיבלה/מרכז-מוקייבלה-11/ לוח זמנים
- 844 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 804 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->שמגר/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 83 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-10/ לוח זמנים