קו 7
ירושלים←רמת רחל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 7 (ירושלים←רמת רחל) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק ומסתיים במסוף/רמת רחל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רמת רחל (36 תחנות)
קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק
קמפוס ספרא/מעונות ליברמן
קמפוס ספרא/המכון למדעי החיים
הספרייה הלאומית
קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
מוזיאון המדע/שד' המוזיאונים
מוזיאון ישראל/ויז
קפלן/רופין
הכנסת/קפלן
גן הורדים/זוסמן
בית המשפט העליון/זוסמן
חניון הלאום/שדרות יצחק רבין
בצלאל/כורזין
בצלאל/טרומפלדור
בית מזי''א/עליאש
אגריפס/כי''ח
ככר הדוידקה/הנביאים
תחנת רקל''ה יפו מרכז/שטראוס
המלך ג'ורג'/בן יהודה
המלך ג'ורג'/קק''ל
קרן היסוד/אחד העם
קרן היסוד/שלום עליכם
החאן/דוד רמז
המעבדה/דרך חברון
דרך חברון/ חנוך אלבק
דרך חברון/אסתר המלכה
ינובסקי/דרך חברון
בי''ס המסורתי/ביתר
עין גדי/ביתר
קורא הדורות/בית הערבה
קורא הדורות/קלאוזנר
לייב יפה/מוזס
לייב יפה/רבדים
מכללת לינדנבאום/לייב יפה
שער/רמת רחל
מסוף/רמת רחל
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רמת רחל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רמת רחל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (ירושלים←רמת רחל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רמת רחל (ירושלים←רמת רחל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ב׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ג׳ | 09:00 - 23:40 | 15 - 60 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (ירושלים←רמת רחל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (ירושלים←רמת רחל) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
7 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 7 היא קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק והתחנה האחרונה היא מסוף/רמת רחל.
קו 7 (ירושלים←רמת רחל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (ירושלים←רמת רחל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
7 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 50 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->שדרות התמרים/שפיפון-אילת-2#/ לוח זמנים
- 541 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 487 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קיבוץ עין גדי/חדר אוכל-עין גדי-3ם/ לוח זמנים
- 32 - יציאת אירופה/זורס-חיפה<->דרך צרפת/יצחק נדב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מצדה-מצדה-18מ.א. תמר ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 83 - בית הספר עמיאסף-דימונה<->מנחם בגין/הר הצופים-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 32 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 547 - יהודה הנשיא/הלל-אשדוד<->כיכר המעפיל-קרית גת-1ב/ לוח זמנים
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 94 - אורן/פיקא-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 94 - הורדים/האירוסים-רכסים<->מועצה מקומית/הרימונים-רכסים-2ר/ לוח זמנים
- 236 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->היכל התרבות/דרך השלום-נשר-1#/ לוח זמנים
- 24 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 4 - דוד לנדא/סלוביס-נס ציונה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 942 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים