10A Hattı
48.Sokak -Esatpaşa
İETT
İETT 10A otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
10A otobüs hattı (48.Sokak -Esatpaşa), 48.Sokak - Ataşehir Yönü durağından başlayıp Esatpaşa - Peron 3 Yönü durağına gidene kadar 67 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 10A otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: 48.Sokak -Esatpaşa (67 durak)
48.Sokak - Ataşehir Yönü
Ferhatpaşa Mahalle Muhtarliği - Sultanbeyli Yönü
Kiliç Reis - Ferhatpaşa Yönü
Yeditepe Caddesi - Kadiköy Yönü
10. Sokak - Kadiköy Yönü
Ferhatpaşa İsmek - Kadiköy Yönü
Yeni Çamlica
Yedpa - Findikli Yönü
Üsküdar Caddesi
Şehit Osman Yilmaz Anadolu İmam Hatip Lisesi - Kadiköy 19c Yönü
Şehit Er Bülent Altinsoy - Kadiköy 19c Yönü
Yeditepe Üniversitesi Kampüsü - Kadiköy Yönü
Celal Yardimci İlkokulu - Kadiköy Yönü
Darülaceze Müdürlüğü - Kadiköy Yönü
Kayışdağı Yolu / Kadıköy Yönü
İsmek - Kadiköy Yönü
Kayışdağı Arifpaşa İlkokulu / Kadıköy Yönü
Gümrük Üst Kapi - Kadiköy Yönü
Iett Garajı / Kadıköy Yönü
İett Lojmanlari - Bostanci Yönü
Küçükbakkalköy Merkez Camii - Kadiköy 19s Yönü
Ataşehir 100.Yil Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü
Fevzipaşa - Kadiköy Yönü
Meskenler - Kadiköy Yönü
Küçükbakkalköy - Kadiköy Yönü
Acibadem Üniversitesi - Kadiköy Yönü
Karaman Çiftlik Yolu - Kadiköy Yönü
Zübeyde Hanim Öğretmenevi - Kadiköy Yönü
Ataşehir Kaymakamliği - Esatpaşa 10 A Yönü
Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - Taç Spor 21b Yönü
Dilek Sabanci Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Atasehir Yönü
Ataşehir Evlendirme Dairesi - Esatpaşa 10 A Yönü
Çiçek Kent - Ümraniye 10 Yönü
Turgut Özal Bulvari - Ümraniye Yönü
Ataşehir Plazalar - Kadiköy Yönü
Ataşehir Atatürk Mahallesi - Kadiköy Yönü
Mimar Sinan Camii - B.Atasehir Yönü
Cumhuriyet Parki - Kadiköy Yönü
Ataşehir Emniyet - Kadiköy Yönü
Menekşe Sokak - Esatpaşa Yönü
Ardiç Sokak - Esatpaşa Yönü
Ataşehir Belediyesi - Esatpaşa Yönü
Selmani Farisi Camii - Esatpaşa Yönü
Murat Sokak - Altunizade Yönü
Kelkit Sokak - Üstbostanci Yönü
Ataşehir Yolu - M.Kemal Mh. Yönü
Ataşehir Yolu / Ümraniye Yönü
3004.Cadde - M.Kemal Mh. Yönü
Aşik Veysel Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü
Şehit Cahar Dudayev Caddesi - Mustafa Kemal Yönü
Kadem Öğrenci Yurdu - Esatpaşa Yönü
Öğretmen Evleri - Esatpaşa Yönü
İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu - Esatpaşa Yönü
Şehit Akin Sertçelik - Esatpaşa Yönü
Prof.Ali Nihat Tarlan - Esatpaşa Yönü
Merkez Camii - Ümraniye Yönü
Gül Sokak - Esatpaşa Yönü
Şehit Recep Büyük - Bulgurlu Yönü
Karlidere Caddesi - Ümraniye Yönü
Abdullahbey Camii - Ümraniye(10e-20e) Yönü
İhsan Erdemir Aile Sağliği Merkezi - Ümraniye 10e Yönü
Cumhuriyet Mahallesi Muhtarliği - Kadiköy Yönü
Özanakent - Kadiköy Yönü
Esatpaşa Caddesi - Kadiköy Yönü
Acisu - Kadiköy Yönü
Güldibi - Esatpasa Peron Yönü
Esatpaşa - Peron 3 Yönü
10A SSS
10A otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
10A otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:10'da başlar.
10A otobüs saat kaçta bitiyor?
10A otobüs hattı, Pazar günleri 21:45'da biter
10A otobüs saat kaçta geliyor?
48.Sokak -Esatpaşa Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan 48.Sokak -Esatpaşa Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
10A (48.Sokak -Esatpaşa) otobüs ücreti ne kadar?
48.Sokak -Esatpaşa (48.Sokak -Esatpaşa) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 10A otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
10A otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 10A otobüs durağı var mı?
En yakın 10A otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
10A otobüs Saatleri
10A otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:10 - 22:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:10 - 22:30 | 13 - 25 |
Sal | 06:10 - 22:30 | 13 - 25 |
Çar | 06:10 - 22:30 | 13 - 25 |
Per | 06:10 - 22:30 | 13 - 25 |
Cum | 06:10 - 22:30 | 13 - 25 |
Cts | 06:30 - 22:00 | 30 - 90 |
Paz | 06:45 - 21:45 | 90 |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 10A üzerindeki (48.Sokak - Ataşehir Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 10A (48.Sokak -Esatpaşa) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
10A hattı otobüs ücreti
İETT 10A (48.Sokak -Esatpaşa) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
10A (İETT)
10A otobüs hattının ilk durağı 48.Sokak - Ataşehir Yönü olup son durağı Esatpaşa - Peron 3 Yönü durağıdır. 10A (48.Sokak -Esatpaşa), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 10A hattında 67 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 65 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 10A otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 10A otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
10A Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
10A (48.Sokak -Esatpaşa) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 10A otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 10A hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
10A - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- EM2 - EMİNÖNÜ - KULAKSIZ/ Tarife
- 98K - YENİ MAHALLE METRO / KİRAZLI - BAKIRKÖY/ Tarife
- H-8 - HACIOSMAN METRO-İSTANBUL HAVALİMANI/ Tarife
- 42HM - BAHÇEKÖY - HACIOSMAN METRO/ Tarife
- KM26 - ÇAMLIK MAHALLESİ - PENDİK METRO/ YHT / PENDİK/ Tarife
- R3 - ALİBEYKÖY METRO - EYÜPSULTAN/ Tarife
- 336H - HADIMKÖY - MESCİDİ SELAM/ Tarife
- 15E - TEKKE MEVKİİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- KM13 - TUZLA - PENDİK METRO/ YHT / PENDİK/ Tarife
- 38T - YENİ MAHALLE METRO - HARBİYE/ Tarife
- 11C - BURHANİYE MAHALLESİ - ÜSKÜDAR MARMARAY/ Tarife
- 54K - HASKÖY - KULAKSIZ - TAKSİM/ Tarife
- 59K - KARAYOLLARI / ETİLER - ŞİŞLİ/ Tarife
- 146F - FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHİR-BAHÇEŞEHİR/ Tarife
- ER2 - KADIKÖY - ERENKÖY/ Tarife
- 129T - BOSTANCI - TAKSİM/ Tarife
- 29B - FATİH SULTAN MEHMET - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- KM3 - UĞURMUMCU-YAKACIK METRO/ PENDİK/ Tarife
- 11SA - UĞUR MUMCU / SAMANDIRA - NECİP FAZIL METRO/ Tarife
- 87 - TOPKAPI / EDİRNEKAPI - TAKSİM/ Tarife