12C Hattı
Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi
İETT
İETT 12C Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
12C otobüs (Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi) hattı, Üsküdar Devlet Hastanesi - Son Durak (12c)(14c) Yönü durağından kalkan 42 duraklı RİNG çalışan bir hattır.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 12C otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi (42 durak)
Üsküdar Devlet Hastanesi - Son Durak (12c)(14c) Yönü
Burhan Felek Kasri - Üsküdar Yönü
Şehit Abdullah Tayyip Olçok - Üsküdar Yönü
Güllü Bahçe - Üsküdar Yönü
Tophanelioğlu Caddesi - Koşuyolu Yönü
Adile Sultan Kasrı / Üsküdar Yönü
Validebağ - Üsküdar Yönü
Paşabahçe Bloklari - Acibadem Yönü
İşçi Evleri - Üsküdar Yönü
Prof.Dr.Alaeddin Yavaşça Sokak - Üsküdar Yönü
Mütevelli Çeşmesi - Üsküdar Yönü
Üsküdar Askerlik Şubesi - Kadiköy Yönü
Zeynep Kamil Hastanesi - Kadiköy Yönü
Karacaahmet Cemevi - Kadiköy Yönü
Çiçekçi - Üsküdar Yönü
Paşakapisi - Üsküdar Yönü
Doğancilar - Üsküdar Yönü
Halk Caddesi - Üsküdar Yönü
Ahmediye - Üsküdar Yönü
Üsküdar Marmaray
Ahmediye - Kadiköy Yönü
Halk Caddesi - Kadiköy Yönü
Doğancilar - Kadiköy Yönü
Paşakapisi - Kadiköy Yönü
Kapi Ağasi - Polis Hst. Yönü
Karacaahmet Cemevi - Baglarbasi Yönü
Zeynep Kamil Hastanesi - Baglarbasi Yönü
Üsküdar Askerlik Şubesi - Baglarbasi Yönü
Mütevelli Çeşmesi - Acibadem Yönü
Prof.Dr.Alaeddin Yavaşça Sokak - Koşuyolu Yönü
Barbaros Spor Kulübü - Koşuyolu Yönü
Denizmen Caddesi - Koşuyolu Yönü
Paşabahçe Bloklari - Üsküdar Yönü
İşçi Evleri - Acibadem Yönü
Validebağ - Acibadem Yönü
Validebağ Sanatoryum - Üsküdar Yönü
Adile Sultan Kasrı / Polis Hastanesi Yönü
Tophanelioğlu Caddesi - Üsküdar Yönü
Güllü Bahçe - Polis Hastanesi Yönü
Şehit Abdullah Tayyip Olçok - Polis Hastanesi Yönü
Burhan Felek Kasri - Polis Hastanesi Yönü
Üsküdar Devlet Hastanesi - Son Durak (12c)(14c) Yönü
12C SSS
12C otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
12C otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:20'da başlar.
12C otobüs saat kaçta bitiyor?
12C otobüs hattı, Pazar günleri 17:30'da biter
12C otobüs saat kaçta geliyor?
Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi otobüs saatlerinin tümüne göz at.
12C (Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi) otobüs ücreti ne kadar?
Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi (Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi) otobüs ücreti yaklaşık ₺12.67.
Yakınımda 12C otobüs durağı var mı?
En yakın 12C otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
12C Otobüs Saatleri
12C otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:20 - 20:20
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:20 - 20:20 | 34 - 60 |
Sal | 06:20 - 20:20 | 34 - 60 |
Çar | 06:20 - 20:20 | 34 - 60 |
Per | 06:20 - 20:20 | 34 - 60 |
Cum | 06:20 - 20:20 | 34 - 60 |
Cmt | 06:20 - 20:15 | 31 - 80 |
Paz | 12:00 - 17:30 | 75 - 90 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 12C üzerindeki (Üsküdar Devlet Hastanesi - Son Durak (12c)(14c) Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 12C (Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
12C hattı otobüs ücreti
İETT 12C (Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi) yolculuk ücreti yaklaşık ₺12.67. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
12C (İETT)
12C otobüs hattının ilk durağı Üsküdar Devlet Hastanesi - Son Durak (12c)(14c) Yönü olup son durağı Üsküdar Devlet Hastanesi - Son Durak (12c)(14c) Yönü durağıdır. 12C (Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 12C hattında 42 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 41 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 12C otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 12C otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
12C Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
12C (Üsküdar Devlet Hastanesi -Üsküdar Devlet Hastanesi) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 12C otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 12C hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
12C - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 15U - TUFAN - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 19T - FERHATPAŞA - KADIKÖY/ Tarife
- 98T - K.S.S. HASTANESİ/ATAKENT-BAKIRKÖY/ Tarife
- 19K - ACARLAR SİTESİ / KAYIŞDAĞI - KADIKÖY/ Tarife
- 39 - AKŞEMSETTİN - YENİKAPI/ Tarife
- KM11 - AYDINLI TOKİ / A.YESEVİ - PENDİK KÖPRÜSÜ/ Tarife
- 7 - TOPAĞACI MAHALLESİ / ÜMRANİYE - RASATHANE/ Tarife
- 59CH - ARNAVUTKÖY - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- KM28 - OKAN ÜNİVERSİTESİ - PENDİK METRO/ YHT - KARTAL/ Tarife
- 42 - BAHÇEKÖY / FERAHEVLER - ZİNCİRLİKUYU METROBÜS/ Tarife
- 16A - PENDİK - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 98AB - ATAKENT/HALKALI - BAKIRKÖY/ Tarife
- 41SM - AYAZAĞA GARAJI - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 15C - BÜYÜK ÇAMLICA CAMİİ/FERAH MAHALLESİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 31Y - TOKİ AYAZMA - YENİKAPI/ Tarife
- HT1 - K.S.S. HASTANESİ - ÜÇYÜZLÜ METRO/ Tarife
- 54KT - KAPTANPAŞA - DOLAPDERE / TAKSİM/ Tarife
- KM46 - BATI ATAŞEHİR - KOZYATAĞI METRO/ Tarife
- 18K - SULTANBEYLİ - KADIKÖY/ Tarife
- D1 - TEPEÜSTÜ - POLONEZKÖY / CUMHURİYET KÖYÜ/ Tarife