300C Hattı
Tüyap-Çağdaşkent
İETT
İETT 300C Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
300C otobüs hattı (Tüyap-Çağdaşkent), Tüyap durağından başlayıp Çanta durağına gidene kadar 78 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 300C otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Tüyap-Çağdaşkent (78 durak)
Tüyap
Tabya - Çatalca Yönü
Büyükçekmece - Tüyap-M.Sinan-Sapaği Yönü
Büyükçekmece Kaymakamlik - B.Çekmece-Mimarsinan Yönü
Mimar Sinan - Silivri Yönü
E-5 Mimarsinan - Kumburgaz Yönü
Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi - Silivri Yönü
Büyükçekmece Adliyesi - Kumburgaz Yönü
Büyükçekmece Polis Merkezi - Silivri Yönü
Ekinoba - Kumburgaz Yönü
Mimaroba-Şehit Sadik Bezer - Silivri Yönü
Güzelce Tepekent - Silivri Yönü
Güzelce Sapaği - Silivri Yönü
Bahçelievler Mahallesi - Silivri Yönü
Güzelşehir - Silivri Yönü
Güzelşehir-1 - Silivri Yönü
Petrol Ofisi - Silivri Yönü
Gökkuşaği - Silivri Yönü
Yenimahalle - Silivri Yönü
Recep Yazicioğlu Caddesi - İstanbul Yönü
Kumburgaz-Şehit Mustafa Yildirim - Silivri Yönü
Kumburgaz - Silivri Yönü
Işik Sitesi - Silivri Yönü
Şehit Haşim Usta - Silivri Yönü
Marin Geçit - Silivri Yönü
Kamiloba - Silivri Yönü
Sadabat Sokak - Silivri Yönü
Celaliye - Silivri Yönü
Gülyali - B.Çekmece-Silivri Yönü
Basinkent - Silivri Yönü
Duruman
Güzelkent - İstanbul-Silivri Yönü
Plaj Yolu - B.Çekmece-Silivri Yönü
Selimpaşa - Silivri Yönü
605.Cadde - Silivri Yönü
Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi - Silivri Yönü
Yalikent - Silivri Yönü
Yalçin Sitesi
Araptepe - Silivri Yönü
Hamitbey - Silivri Yönü
Mehmet Akif Ersoy Caddesi - Silivri Yönü
Bizimköy - Silivri Yönü
Köy Yolu - Silivri Yönü
Murat Çeşme - Silivri Yönü
Parkköy - Silivri Yönü
Silivri Caddesi - Silivri Yönü
Üniversite - Silivri Yönü
Silivri Otogar - Büyükçekmece Yönü
Silivri Üst Geçit - Silivri Yönü
Silivri - B.Çekmece-Kinali Yönü
Eski Sanayi - Kinali-Silivri Yönü
Bölge Trafik - Silivri-Çorlu Yönü
Tuzla Deresi - Son Durak Yönü
Hastane - Son Durak Yönü
Mimarsinan Mahallesi - Cezaevi Yönü
Sancaktepe Mevkii - Cezaevi Yönü
Maksi Yeni Sanayi - Cezaevi Yönü
Ayçiçeği - Silivri Yönü
Altinorak Mahallesi - Cezaevi Yönü
Altinorak Camii - Cezaevi Yönü
Güzel Anadolu Tatil Köyü - Cezaevi Yönü
Semizkumlar Üstgeçit - Cezaevi Yönü
Mavi Yelken - Cezaevi Yönü
Basin Konut - Edirne Yönü
Uyumkent - Çorlu Yönü
Kinali Üst Geçit - Cezaevi Yönü
Sanayi - Çağdaşkent Yönü
Altinçeşme - Çağdaşkent Yönü
Kale - Çağdaşkent Yönü
Sancaktepe - Çağdaşkent Yönü
Balaban
Çanta Merkez
Hacegan Sokak - Çağdaşkent Yönü
80.Yil Cumhuriyet İlkokulu - Çağdaşkent Yönü
Kirmizigül Caddesi - Çağdaşkent Yönü
Bilgehan Sitesi - Çağdaşkent Yönü
Şehit Ahmet Kamişoğlu Caddesi - Silivri Yönü
Çanta
300C SSS
300C otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
300C otobüs hattı, Pazar günleri 06:30'da başlar.
300C otobüs saat kaçta bitiyor?
300C otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 20:50'da biter
300C otobüs saat kaçta geliyor?
Tüyap-Çağdaşkent otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Tüyap-Çağdaşkent otobüs saatlerinin tümüne göz at.
300C (Tüyap-Çağdaşkent) otobüs ücreti ne kadar?
Tüyap-Çağdaşkent (Tüyap-Çağdaşkent) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
Yakınımda 300C otobüs durağı var mı?
En yakın 300C otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
300C Otobüs Saatleri
300C otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:50 - 20:50
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:50 - 20:50 | 40 - 96 |
Sal | 06:50 - 20:50 | 40 - 96 |
Çar | 06:50 - 20:50 | 40 - 96 |
Per | 06:50 - 20:50 | 40 - 96 |
Cum | 06:50 - 20:50 | 40 - 96 |
Cmt | 06:50 - 20:50 | 41 - 96 |
Paz | 06:30 - 20:50 | 41 - 94 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 300C üzerindeki (Tüyap durağından) tüm güncellemeleri görün. 300C (Tüyap-Çağdaşkent) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
300C hattı otobüs ücreti
İETT 300C (Tüyap-Çağdaşkent) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
300C (İETT)
300C otobüs hattının ilk durağı Tüyap olup son durağı Çanta durağıdır. 300C (Tüyap-Çağdaşkent), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 300C hattında 78 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 157 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 300C otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 300C otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
300C Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
300C (Tüyap-Çağdaşkent) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 300C otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 300C hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
300C - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- KM71 - YENİDOĞAN PERONLAR/ ADİL MAH. - CEVİZLİ/ Tarife
- 32M - CEVATPAŞA - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 92C - HAZNEDAR - EMİNÖNÜ/ Tarife
- ÇM44 - NİŞANTEPE - ÇEKMEKÖY METRO/ PROF.DR. FERİHA ÖZ HAST./ Tarife
- 132SB - SULTANBEYLİ DEVLET HAST.- MARMARA ÜNİV. BAŞIBÜYÜK KAMPÜSÜ/ Tarife
- 16YK - Y.TEPE ÜNİV. / FINDIKLI MAHALLESİ - KOZYATAĞI METRO/ Tarife
- 143 - KÜÇÜKÇEKMECE - İSTOÇ/ Tarife
- KM3 - UĞURMUMCU-YAKACIK METRO/ PENDİK/ Tarife
- 35D - KOCAMUSTAFAPAŞA - BALAT/ Tarife
- 9A - ATAKENT - ÜMRANİYE METRO/ Tarife
- BA-5 - ÇARŞI-NİZAM/ Tarife
- 79Ş - ŞAHİNTEPE İGTOT - TOPKAPI/ Tarife
- 336 - ARNAVUTKÖY - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 59N - FATİH SULTAN MEHMET - ŞİŞLİ/ Tarife
- 130H - DENİZ HARP OKULU - SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI/ Tarife
- BA-2 - ÇARŞI-LUNAPARK/ Tarife
- TM6 - MEVLANA - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 79K - KAYAŞEHİR - YENİBOSNA METRO/ Tarife
- 77A - VEZNECİLER-ŞİŞLİ/ Tarife
- 41AT - AYAZAĞA - DAVUTPAŞA Y.T.Ü/ Tarife