131H Hattı
Hilal Konutlari -Tepeüstü
İETT
İETT 131H otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
131H otobüs hattı (Hilal Konutlari -Tepeüstü), Hilal Konutlari - Pendik Yönü durağından başlayıp Tepeüstü - Son Durak 11h Yönü durağına gidene kadar 64 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 131H otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Hilal Konutlari -Tepeüstü (64 durak)
Hilal Konutlari - Pendik Yönü
Hayati Üstün Caddesi - Pendik Yönü
Molla Gürani Camii - Yenişehir Yönü Yönü
Safa Caddesi / Sultanbeyli Yönü
Ugetam - Yenişehir Yönü
Necip Fazil Kisakürek Ortaokulu - Tepeüstü Yönü
Selçuklu Caddesi - Sultanbeyli Yönü
Çamlik Sitesi - Sultanbeyli Yönü
Manolya Sokak - Sultanbeyli Yönü
Lale Sitesi - Sultanbeyli Yönü
Trabzon Caddesi - Ümraniye Yönü
Acar Sokak - Ümraniye Yönü
Menekşe Aile Sağliği Merkezi - Ümraniye 131 Yönü
Nazmi Sokak - Ümraniye 131 Yönü
Kuran Kursu Caddesi - Ümraniye Yönü
Kadir Sokak - Ümraniye 131 Yönü
Çandir Sokak - Ümraniye 131 Yönü
Fatih Ortaokulu - Ümraniye 131 Yönü
Mevlana Camii - Ümraniye 131 Yönü
Şehit Murat Çelikhasi - Ümraniye Yönü
Olgun Sokak - Ümraniye 131 Yönü
Çayirhan Sokak - Üsküdar Yönü
Fetih Sokak - Ümraniye 131 Yönü
Mehmet Akif Mahallesi - Ümraniye Yönü
Ziya-Ül Hak Caddesi - Ümraniye Yönü
Sultançeşme - Ümraniye Yönü
Sultanbeyli Merkez - Kadiköy Yönü
Çiftlik - Kadiköy Yönü
Fatih Sultan Mehmet Mezarliği - Kadiköy Yönü
Dumlupinar - Kadiköy Yönü
Hasanpaşa - Kadiköy Yönü
Şehit Selim Topal - Ümraniye Yönü
Bakkal - Kadiköy Yönü
Sardunya Evleri - Ümraniye Yönü
Samandira Merkez Metro - Üsküdar Yönü
Samandira - Ümraniye Yönü
Samandira Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Üsküdar Yönü
Samandira Kiz Anadolu İmam Hatip Lisesi - Ümraniye Yönü
Sancaktepe Emniyet - Ümraniye Yönü
Babürşah Caddesi - Kadiköy Yönü
Altınordu Caddesi / Üsküdar Yönü
Kuğu Sokak / Üsküdar Yönü
Prof.Dr.Feriha Öz Hastanesi - Üsküdar Yönü
60.Yil Sarigazi Ortaokulu - Üsküdar Yönü
Sarigazi Merkez - Kadiköy Yönü
Sarigazi Metro - Ümraniye Yönü
Meclis Mahallesi - Kadiköy Yönü
Gülbahçe Sokak - Kadiköy Yönü
Çamlik - Ümraniye Yönü
Çekmeköy Metro - Ümraniye Yönü
Necip Fazil Metro - Kadiköy Yönü
Mustafa Vasif Karsligil İlkokulu - Kadiköy Yönü
Çekmeköy Sapaği - Ümraniye Yönü
Dudullu - Üsküdar Yönü
Osmangazi - Üsküdar Yönü
Ümraniye İmam Hatip Lisesi - Üsküdar Yönü
Çayirönü - Üsküdar Yönü
Ihlamur Evleri - Üsküdar Yönü
Altınşehir Mah. / Üsküdar Yönü
Cemil Meriç Mahallesi - Üsküdar Yönü
Ihlamurkuyu - Üsküdar Yönü
Yeni İstanbul Çarşisi - Üsküdar Yönü
Tepeüstü - Üsküdar Yönü
Tepeüstü - Son Durak 11h Yönü
131H SSS
131H otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
131H otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 05:40'da başlar.
131H otobüs saat kaçta bitiyor?
131H otobüs hattı, Pazar günleri 16:00'da biter
131H otobüs saat kaçta geliyor?
Hilal Konutlari -Tepeüstü Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Hilal Konutlari -Tepeüstü Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
131H (Hilal Konutlari -Tepeüstü) otobüs ücreti ne kadar?
Hilal Konutlari -Tepeüstü (Hilal Konutlari -Tepeüstü) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 131H otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
131H otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 131H otobüs durağı var mı?
En yakın 131H otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
131H otobüs Saatleri
131H otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 05:40 - 20:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 05:40 - 20:30 | 50 - 90 |
Sal | 05:40 - 20:30 | 50 - 90 |
Çar | 05:40 - 20:30 | 50 - 90 |
Per | 05:40 - 20:30 | 50 - 90 |
Cum | 05:40 - 20:30 | 50 - 90 |
Cts | 05:45 - 20:40 | 25 - 195 |
Paz | 10:15 - 16:00 | 165 - 180 |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 131H üzerindeki (Hilal Konutlari - Pendik Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 131H (Hilal Konutlari -Tepeüstü) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
131H hattı otobüs ücreti
İETT 131H (Hilal Konutlari -Tepeüstü) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
131H (İETT)
131H otobüs hattının ilk durağı Hilal Konutlari - Pendik Yönü olup son durağı Tepeüstü - Son Durak 11h Yönü durağıdır. 131H (Hilal Konutlari -Tepeüstü), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 131H hattında 64 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 82 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 131H otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 131H otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
131H Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
131H (Hilal Konutlari -Tepeüstü) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 131H otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 131H hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
131H - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 25S1 - HACIOSMAN METRO-SARIYER/ Tarife
- KM44 - MALTEPE ÜNİVERSİTESİ - SİTELER - MALTEPE/ Tarife
- 39O - YEŞİLPINAR - OTOGAR/ Tarife
- 18V - VEYSEL KARANİ / SAMANDIRA - KADIKÖY/ Tarife
- MK14 - KİPTAŞ VADİTEPE - OLİMPİYATKÖY METRO/ Tarife
- 131K - YEŞİLTEPE / ŞAHİNBEY - KARTAL/ Tarife
- ÇM43 - ATATÜRK MAHALLESİ-NECİP FAZIL METRO/ Tarife
- 29B - FATİH SULTAN MEHMET - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 78F - FENERTEPE - BAŞAKŞEHİR - METROKENT/ Tarife
- 97E - MAHMUTBEY / GÜNEŞLİ - KAZLIÇEŞME/ Tarife
- 93T - ZEYTİNBURNU - TAKSİM/ Tarife
- 77 - YENİKAPI-ŞİŞLİ/ Tarife
- 97KZ - KOCASİNAN - ZEYTİNBURNU/ Tarife
- UM36 - ESENEVLER - BULGURLU METRO/ Tarife
- DT1 - ORTAKÖY - TAKSİM/ Tarife
- 35D - KOCAMUSTAFAPAŞA - BALAT/ Tarife
- U2 - BEŞİKTAŞ-ULUS/ Tarife
- 58N - FATİH SULTAN MEHMET - KABATAŞ/ Tarife
- 41ST - SEYRANTEPE - TOPKAPI/ Tarife
- 88 - SULTANGAZİ PERON - TOPKAPI/ Tarife