קו 150
דייר חנא←כרמיאל
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 150 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 150 (דייר חנא←כרמיאל) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בצומת דיר חנא ומסתיים בת. רכבת כרמיאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 150 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דייר חנא←כרמיאל (20 תחנות)
צומת דיר חנא
דייר חנא/שיטור קהילתי
דייר חנא/מרכז
דייר חנא/מרכז רפואי
דייר חנא/בית ספר
דייר חנא/יציאה
עראבה א'/כניסה
צומת חילזון/כביש 805
אלמרוש
בריכה
בריכה
בי''ס תיכון אלבטוף
סלמה
סלמה שכונה מזרחית
מסעף ראס אל עין
צומת ראמה
צומת ראמה מערב
צומת מעלה כמון/כביש 85
מסעף נחף
ת. רכבת כרמיאל
שאלות ותשובות לגבי קו 150
מתי מתחיל לפעול קו 150?
קו 150 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 150 מפסיק לעבוד?
קו 150 מפסיק לפעול ב-19:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 150?
כדי לראות מתי קו דייר חנא←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דייר חנא←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 150 (דייר חנא←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דייר חנא←כרמיאל (דייר חנא←כרמיאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 150 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 150 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 150 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 150 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 150
קו האוטובוס 150, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:20 - 19:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 19:45 | 62 - 108 |
ב׳ | 05:20 - 19:45 | 62 - 108 |
ג׳ | 05:20 - 19:45 | 80 - 125 |
ד׳ | 05:20 - 19:45 | 62 - 108 |
ה׳ | 05:20 - 19:45 | 62 - 108 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל150 (מ צומת דיר חנא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 150 (דייר חנא←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 150
תעריף הנסיעה ב150 (דייר חנא←כרמיאל) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
150 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 150 היא צומת דיר חנא והתחנה האחרונה היא ת. רכבת כרמיאל.
קו 150 (דייר חנא←כרמיאל) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 150. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 150.
מעקב אחר קו האוטובוס 150 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 150 (דייר חנא←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 150 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 150 ב-ישראל
150 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 797 - אלנבי/הברון הירש-חיפה<->דהר אל כניס ה-שפרעם-1ת/ לוח זמנים
- 993 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 149 - מזכירות-כלנית<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 311 - בנק מרכנתיל-ג'דידה מכר<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 92 - געתון/מירון-כפר ורדים<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 88 - ח'לית שריף/כניסה-טמרה<->בי''ס מקצועי/טמרה-טמרה-2#
- 92 - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->כיכר הדלי-צפת-1#/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 984 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2א/ לוח זמנים
- 4 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->צומת עכו דרום-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#כרמיאל ↔ יעד/ לוח זמנים
- 99 - אריה לוין /חבד-חיפה<->ההגנה/דוד בן גאון-נהריה-1#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מצפה הילה כיכר ב-הילה-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->נס עמים/מרכז-נס עמים-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->עלמה מרכז-עלמה-1ם/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מקיף תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-2#/ לוח זמנים
- 987 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-16/ לוח זמנים
- 364 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים