151 Hattı
Demirciköy -Haciosman Metro
İETT
İETT 151 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
151 otobüs hattı (Demirciköy -Haciosman Metro), Demirciköy - Son Durak (151) Yönü durağından başlayıp Haciosman Metro durağına gidene kadar 76 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 151 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Demirciköy -Haciosman Metro (76 durak)
Demirciköy - Son Durak (151) Yönü
Kumsuyu - Sariyer Yönü
Dalyan Plaji - Sariyer Yönü
Findikli Geçit - Sariyer Yönü
Kilyos Merkez - Sariyer Yönü
Ataman Evleri - Sariyer Yönü
Kilyos Yolu - Sariyer Yönü
Kilyos Mezarliği - Sariyer Yönü
Aslan Fidanliği - Sariyer Yönü
Şehitlik Mevkii - Sariyer Yönü
Uskumruköy Yolu - Sariyer Yönü
Uskumruköy Yolu
Uskumruköy Yolu - Sariyer 2 Yönü
Ali Akkanat Anadolu Lisesi - Sariyer Yönü
Lüfer Sokak - Sariyer Yönü
Bağlar Yolu - Sariyer Yönü
Yeşil Vadi - Sariyer Yönü
Yeşilvadi Fidanliği - Sariyer Yönü
3.Cadde - Sariyer Yönü
Migros - Sariyer Yönü
Köprü - Sariyer Yönü
Kuzey Konakları -Kuzey Konaklari - Sariyer Yönü
Ormanada - Sariyer Yönü
Demirciköy Yolu - Sariyer Yönü
Zekeriyaköy Yolu - Sariyer Yönü
Bahçeköy Yolu - Sariyer Yönü
5.Sokak - Sariyer Yönü
Zekeriyaköy Evleri - Sariyer Yönü
Zekeriyaköy - Sariyer Yönü
Zekeriyaköy Kavşaği - Sariyer Yönü
Bahçeköy Yolu - Bahçeköy Yönü
Ortanca Konaklari - Bahçeköy Yönü
Spor Tesisleri - Bahçeköy Yönü
Kiliçpinar - 4.Levent Yönü
Zekeriyaköy Trafo - Sariyer Yönü
Nalbanttepe - Sariyer Yönü
Gürgensu Sitesi - Sariyer Yönü
Nalbantçeşme - Sariyer Yönü
Acarlar - Sariyer Yönü
Rumelifener Yolu - Sariyer Yönü
Maden Üstü - Sariyer Yönü
Maden Mahallesi - Sariyer Yönü
Bahçeköy Su Deposu - 4.Levent Yönü
Maden Kocataş - Sarıyer Yönü
Köy Yolu - Haciosman Yönü
Alt Sokak / Sarıyer Yönü
Bahçeköy Merkez - Levent Yönü
Findiksuyu - Yeniköy Yönü
Sular - Yeniköy Yönü
Kemerburgaz Yolu - Çayirbaşi Yönü
Köşebaşi - Sariyer Yönü
Çiftebakkallar - Sariyer Yönü
Hüseyin Kalkavan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Haciosman Metro Yönü
Şehit Mithat Yilmaz Caddesi - Çayirbasi Yönü
Sariyer Merkez - Çayırbaşı Yönü
Sefaret - Beşiktaş Yönü
Büyükdere Mahallesi - Beşiktaş Yönü
Yol Bakim 3. Bölge Şantiyesi - Haciosman Metro Yönü
Beyaz Park - Beşiktaş Yönü
Büyükdere - Çayirbaşi Yönü
Balikçilar Çarşisi - Besiktas Yönü
Sedat Kent - Levent Yönü
Çayirbaşi - Beşiktaş Yönü
Çayirbaşi - Bahçeköy Yönü
Çayirbaşi Fidanlik - Bahçeköy Yönü
Öğrenci Yurdu - Levent Yönü
Orman Fakültesi - Çayirbasi Yönü
Kemer - Yeniköy Yönü
Kocataş (Sahil) / Çayırbaşı Yönü
Mehmet İpgin - Besiktas Yönü
Sariyer Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Haciosman Metro Yönü
Kozdere - Çayirbaşi Yönü
Belnet - Çayirbaşi Yönü
Sariyer Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Çayirbaşi Yönü
Bahçeköy Öğrenci Yurdu - Levent-Haciosman M. Yönü
Haciosman Metro
151 SSS
151 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
151 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:50'da başlar.
151 otobüs saat kaçta bitiyor?
151 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 23:55'da biter
151 otobüs saat kaçta geliyor?
Demirciköy -Haciosman Metro otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Demirciköy -Haciosman Metro otobüs saatlerinin tümüne göz at.
151 (Demirciköy -Haciosman Metro) otobüs ücreti ne kadar?
Demirciköy -Haciosman Metro (Demirciköy -Haciosman Metro) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 151 otobüs hattı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü tarihinde çalışıyor mu?
151 otobüs hattının 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 151 otobüs durağı var mı?
En yakın 151 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
151 Otobüs Saatleri
151 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 05:50 - 23:55
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 05:50 - 23:55 | 15 - 25 |
Sal | 05:50 - 23:55 | 15 - 25 |
Çar | 05:50 - 23:55 | 15 - 25 |
Per | 05:50 - 23:55 | 15 - 25 |
Cum | 05:50 - 23:55 | 15 - 25 |
Cmt | 05:50 - 23:55 | 15 - 20 |
Paz | 05:50 - 23:55 | 15 - 20 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 151 üzerindeki (Demirciköy - Son Durak (151) Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 151 (Demirciköy -Haciosman Metro) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
151 hattı otobüs ücreti
İETT 151 (Demirciköy -Haciosman Metro) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
151 (İETT)
151 otobüs hattının ilk durağı Demirciköy - Son Durak (151) Yönü olup son durağı Haciosman Metro durağıdır. 151 (Demirciköy -Haciosman Metro), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 151 hattında 76 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 60 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 151 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 151 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
151 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
151 (Demirciköy -Haciosman Metro) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 151 otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 151 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
151 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 15U - TUFAN - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 147 - ŞAHİNTEPE İGTOT - AVCILAR CİHANGİR MAHALLESİ/ Tarife
- ER1 - KADIKÖY - ERENKÖY/ Tarife
- KM34 - KARTAL METRO-TOPSELVİ/GÜLSUYU METRO/ Tarife
- MR9 - ATATÜRK MAH. / ÇAMLIK - AYRILIKÇEŞME/ Tarife
- 122D - ATATÜRK MAHALLESİ - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 48A - GÖKTÜRK - KAZLIÇEŞME/ Tarife
- 72YT - YEŞİLKÖY - SAHİL YOLU - TAKSİM/ Tarife
- 49A - AKŞEMSETTİN - ŞİŞLİ/ Tarife
- HT20 - ŞAHİNTEPE İGTOT - YENİBOSNA METRO/ Tarife
- 152 - HACIOSMAN METRO - ZEKERİYAKÖY / KISIRKAYA/ Tarife
- 19S - YENİDOĞAN / SARIGAZİ - KADIKÖY/ Tarife
- 76 - BEYLİKDÜZÜ - BAKIRKÖY/ Tarife
- EM1 - EMİNÖNÜ - KULAKSIZ/ Tarife
- 132D - KURTDOĞMUŞ / BALLICA - KARTAL/ Tarife
- 38 - SULTANGAZİ PERON-AKSARAY/ Tarife
- 8A - BATI ATAŞEHİR / FİKİRTEPE - KADIKÖY/ Tarife
- 11ÜS - SULTANBEYLİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 79K - KAYAŞEHİR - YENİBOSNA METRO/ Tarife
- 146 - BOĞAZKÖY / BAHÇEŞEHİR - BAKIRKÖY/ Tarife