15TY Hattı
Hekimbaşi -Tokatköy
İETT
İETT 15TY Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
15TY otobüs hattı (Hekimbaşi -Tokatköy), Hekimbaşi - Son Durak Yönü durağından başlayıp Tokatköy - Son Durak Yönü durağına gidene kadar 66 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 15TY otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Hekimbaşi -Tokatköy (66 durak)
Hekimbaşi - Son Durak Yönü
Köşk
Küçüksu Caddesi 343
Hekimbaşi Aile Sağliği Merkezi - Ümraniye 15h Yönü
Gazipaşa Caddesi - Üsküdar Yönü
Özevler Mahallesi - Üsküdar Yönü
Asfalt Fabrikasi - Beykoz Yönü
Orman İşletme Müdürlüğü İtfaiye - Beykoz Yönü
Orman Yolu - Ortaçeşme 15ty Yönü
Yeni Mahalle Spor Tesisleri - Üsküdar 15y Yönü
Nakiş Sokak - Üsküdar Yönü
Dr.Ömer Besimpaşa Caddesi - Üsküdar Yönü
Referans Sokak - Üsküdar Yönü
Yeni Mahalle 1 - Üsküdar Yönü
Errahman Camii - Üsküdar Yönü
Bahçelievler / Üsküdar Yönü
Rüzgarlı Sokak / Üsküdar 15y Yönü
Yonca Sokak / Üsküdar Yönü
Güner Sokak - Üsküdar Yönü B
İmam Şamil Camii - Üsküdar Yönü
Yenimahalle Muhtarliği / Üsküdar Yönü
Çiftlik Yolu - Üsküdar Yönü
Şirinevler - Üsküdar Yönü
Nişantaşı / Üsküdar 15y Yönü
Nişangah Camii / Üsküdar Yönü
Nişangah Caddesi - Üsküdar Yönü
Küçüksu Caddesi - Üsküdar Yönü
Sadri Alişik Caddesi - Üsküdar Yönü
Küçüksu - Beykoz Yönü
Şehit Murat Akdemir - Hekimbaşi Yönü
Boğaziçi Üniversitesi Anadolu Hisari Kampüsü - Kavacik Köprüsü 15n Yönü
Anadolu Hisari Öğrenci Yurdu - Ark Boyu Yönü
Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi - Tekke Mevkii Yönü
Göztepe - Yenicami Yönü
Bloklar - Kavacik Yönü
Göksu Evleri - Tekke Mevkii Yönü
Kavacik - Kavacik Yönü
Kavacik Sapaği - Acarkent Yönü
Kavacik Mezarlik - Beykoz Yönü
Cumhuriyet Caddesi
Mihrabat Caddesi - Tekke Mevkii Yönü
Ozanlar - Tekke Yönü
Ahmet Hamdi Akseki Camii - Çubuklu Yönü
Taşocaği - Tokatköy 15ty Yönü
Kireçocaği - Tokatköy 15ty Yönü
Çubuklu Muhtarliği - Beykoz 15ty Yönü
Dedeoğlu Köprüsü - Beykoz Yönü
Burun Bahçe - Beykoz Yönü
İbb Beykoz Sosyal Tesisleri - Beykoz Yönü
Paşabahçe - Beykoz Yönü
Beykoz Devlet Hastanesi - Beykoz Yönü
Saip Molla Caddesi - Beykoz Yönü
Gümüşsuyu Mahallesi - Beykoz Yönü
Beykoz Belediyesi / Beykoz Yönü
Beykoz Korusu / Beykoz Yönü
Beykoz / Ortaçesme Yönü
Yaliköy - Ortaçeşme Yönü
Kundura Fabrikasi - Ortaçeşme Yönü
Çayir Caddesi - Ortaçeşme Yönü
Ortaçeşme - Dereseki Yönü
Yuşa Yolu - Tokatköy Yönü
Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi - Tokatköy Yönü
Sultan Aziz - Ortaçeşme Yönü
Cindere Yolu - Tokatköy Yönü
Tokatköy Ortaokulu - Tokatköy Yönü
Tokatköy - Son Durak Yönü
15TY SSS
15TY otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
15TY otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:00'da başlar.
15TY otobüs saat kaçta bitiyor?
15TY otobüs hattı, Pazar, Cumartesi günleri 21:50'da biter
15TY otobüs saat kaçta geliyor?
Hekimbaşi -Tokatköy otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Hekimbaşi -Tokatköy otobüs saatlerinin tümüne göz at.
15TY (Hekimbaşi -Tokatköy) otobüs ücreti ne kadar?
Hekimbaşi -Tokatköy (Hekimbaşi -Tokatköy) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
Yakınımda 15TY otobüs durağı var mı?
En yakın 15TY otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
15TY Otobüs Saatleri
15TY otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:00 - 22:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:00 - 22:30 | 10 - 28 |
Sal | 06:00 - 22:30 | 10 - 28 |
Çar | 06:00 - 22:30 | 10 - 28 |
Per | 06:00 - 22:30 | 10 - 28 |
Cum | 06:00 - 22:30 | 10 - 28 |
Cmt | 06:35 - 21:50 | 10 - 15 |
Paz | 06:35 - 21:50 | 10 - 15 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 15TY üzerindeki (Hekimbaşi - Son Durak Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 15TY (Hekimbaşi -Tokatköy) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
15TY hattı otobüs ücreti
İETT 15TY (Hekimbaşi -Tokatköy) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
15TY (İETT)
15TY otobüs hattının ilk durağı Hekimbaşi - Son Durak Yönü olup son durağı Tokatköy - Son Durak Yönü durağıdır. 15TY (Hekimbaşi -Tokatköy), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 15TY hattında 66 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 64 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 15TY otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 15TY otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
15TY Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
15TY (Hekimbaşi -Tokatköy) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 15TY otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 15TY hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
15TY - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 94Y - YEŞİLPINAR - BAKIRKÖY/ Tarife
- TM13 - EYÜPSULTAN - GOP - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 46KT - KUŞTEPE - ŞİŞLİ/ Tarife
- H-6 - YUNUS EMRE MAHALLESİ-İSTANBUL HAVALİMANI/ Tarife
- KM15 - YENİŞEHİR-PENDİK METRO/ Tarife
- 15D - ANADOLUFENERİ /KAYNARCA / DERESEKİ - SULTANİYE/ Tarife
- 17 - PENDİK - KADIKÖY/ Tarife
- KM35 - UĞURMUMCU-CEVİZLİ/ Tarife
- 6 - ESATPAŞA / KÜÇÜKÇAMLICA - HAREM/ Tarife
- 93T - ZEYTİNBURNU - TAKSİM/ Tarife
- 87 - TOPKAPI / EDİRNEKAPI - TAKSİM/ Tarife
- KM30 - KARTAL / ATALAR - ESENKENT METRO/ Tarife
- 32 - CEVATPAŞA - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 3 - BURHANİYE MAHALLESİ - KADIKÖY/ Tarife
- BA-1 - ÇARŞI-TEPEKÖY-KADIYORAN/ Tarife
- 18 - SULTANBEYLİ - UZUNÇAYIR METROBÜS/ ÜSKÜDAR/ Tarife
- 132H - PENDİK/PENDİK YHT - SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI/ Tarife
- 142B - K.S.S. HASTANESİ - BÜYÜKÇEKMECE/ Tarife
- 33 - GİYİMKENT / TURGUTREİS - EMİNÖNÜ/ Tarife
- KM17 - TUZLA EMLAK KONUTLARI-TAVŞANTEPE METRO/ Tarife