16 Hattı
Kadiköy-Pendik
İETT
İETT 16 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
16 otobüs hattı (Kadiköy-Pendik), Kadıköy - Rihtim1 durağından başlayıp Pendik - 2.Peron Yönü durağına gidene kadar 67 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 16 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Kadiköy-Pendik (67 durak)
Kadıköy - Rihtim1
Kadiköy Çarşi - Pendik Yönü
Altiyol - Pendik Yönü
Bariş Manço - Kiziltoprak Yönü
Şükrü Saraçoğlu Stadi - Pendik Yönü
Kiziltoprak - Pendik Yönü
Ihlamur - Pendik Yönü
Yat Limani - Pendik Yönü
Kalamiş - Pendik Yönü
Operatör Cemil Topuzlu Caddesi - Pendik Yönü
18 Mart Sokak - Pendik Yönü
Çiftehavuzlar - Pendik Yönü
50.Yil Tahran Anadolu Lisesi - Pendik Yönü
Göztepe - Pendik Yönü
Gelengül Sokak - Pendik Yönü
Caddebostan - Pendik Yönü
Erenköy - Pendik Yönü
Kantarci - Pendik Yönü
Şaşkinbakkal - Pendik Yönü
Suadiye - Pendik Yönü
Tan Sokak - Pendik Yönü
Çatalçeşme - Pendik Yönü
Bostanci İskele - Pendik Yönü
Küçükyali Sahil - Maltepe Yönü
Küçükyali - Pendik Yönü
Çinar
Elginkan İlkokulu - Pendik Yönü
İdealtepe
Doğuevler - Pendik Yönü
Maltepe Kaymakamlık-Kartal Yönü
Yüzevler - Pendik Yönü
Maltepe Belediyesi - Pendik Yönü
Maltepe Nüfus Müd. / Pendik Yönü
Kaptan Sokak - Pendik Yönü
Maltepe Meydan - Pendik Yönü
Maltepe Bağdat Caddesi - Pendik Yönü
Esenyurt - Pendik Yönü
Orhangazi - Pendik Yönü
Maltepe Kiz Anadolu İmam Hatip Lisesi - Pendik 17 Yönü
Tugay Yolu - Pendik 17-16 Yönü
Cevizli - Pendik Yönü
İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi - Kartal Yönü
Yücel Sitesi - Pendik Yönü
Orhantepe Mahallesi - Pendik Yönü
Atalar Mahallesi - Pendik 16-17 Yönü
İstasyon - Pendik Yönü
Atalar Marmaray - Pendik Yönü
Beyaz Köşk - Pendik Yönü
Teknik Lise - Pendik Yönü
Şehit Kemal Tosun - Pendik Yönü
Üsküdar Caddesi - Pendik Yönü
Egemenlik Bulvari - Pendik Yönü
Kartal Neyzen Tevfik Meydan - Pendik Yönü
Bülent Ecevit Kültür Merkezi - Pendik Yönü
Hava Evleri - Pendik Yönü
Yunus
Posta Dağitim Merkezi - Pendik Yönü
Veteriner Araştirma - Pendik Yönü
Pendik Anadolu Lisesi - Pendik Yönü
Palmiye 1 - Kaynarca Yönü
Pendik Devlet Hastanesi - Pendik Köprüsü Yönü
Sancak Köprüsü - Pendik Köprüsü Yönü
Pendik Yht İstasyonu - Peron Alani Yönü
Gonca Sokak / Kaynarca Yönü
Mostar Kavşağı / Kaynarca Yönü
Mostar Köprüsü - Pendik Peronlar Yönü
Pendik - 2.Peron Yönü
16 SSS
16 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
16 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 07:20'da başlar.
16 otobüs saat kaçta bitiyor?
16 otobüs hattı, Pazar günleri 21:00'da biter
16 otobüs saat kaçta geliyor?
Kadiköy-Pendik Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Kadiköy-Pendik Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
16 (Kadiköy-Pendik) otobüs ücreti ne kadar?
Kadiköy-Pendik (Kadiköy-Pendik) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 16 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
16 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 16 otobüs durağı var mı?
En yakın 16 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
16 otobüs Saatleri
16 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 07:20 - 22:40
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 07:20 - 22:40 | 70 - 100 |
Sal | 07:20 - 22:40 | 70 - 100 |
Çar | 07:20 - 22:40 | 70 - 100 |
Per | 07:20 - 22:40 | 70 - 100 |
Cum | 07:20 - 22:40 | 70 - 100 |
Cts | 07:20 - 22:30 | 60 - 90 |
Paz | 07:20 - 21:00 | 70 - 80 |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 16 üzerindeki (Kadıköy - Rihtim1 durağından) tüm güncellemeleri görün. 16 (Kadiköy-Pendik) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
16 hattı otobüs ücreti
İETT 16 (Kadiköy-Pendik) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
16 (İETT)
16 otobüs hattının ilk durağı Kadıköy - Rihtim1 olup son durağı Pendik - 2.Peron Yönü durağıdır. 16 (Kadiköy-Pendik), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 16 hattında 67 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 89 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 16 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 16 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
16 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
16 (Kadiköy-Pendik) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 16 otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 16 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
16 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 64Ç - EMNİYETTEPE/ÇELİKTEPE-ŞİŞLİ/ Tarife
- 14K - KAZIM KARABEKİR - KADIKÖY/ Tarife
- ES1 - ESENYURT BELEDİYESİ - BEYLİKDÜZÜ DEVLET HASTANESİ/BEYKENT/ Tarife
- HT20 - ŞAHİNTEPE İGTOT - YENİBOSNA METRO/ Tarife
- 48G - GÖKTÜRK- MESCİDİ SELAM/ Tarife
- 336M - ARNAVUTKÖY - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 11ÇB - KAVACIK / ÇAVUŞBAŞI - ÜMRANİYE/ Tarife
- 76 - BEYLİKDÜZÜ - BAKIRKÖY/ Tarife
- 78K - FENERTEPE PERON/BAŞAKŞEHIR-K.S.S. HASTANESI/ Tarife
- 15Y - YENİMAHALLE - ÜSKÜDAR/ Tarife
- KM24 - KAVAKPINAR - PENDİK METRO/YHT/PENDİK/ Tarife
- TM10 - YEŞİLPINAR - ALİBEYKÖY/ Tarife
- KM3 - UĞURMUMCU-YAKACIK METRO/ PENDİK/ Tarife
- 79Ş - ŞAHİNTEPE İGTOT - TOPKAPI/ Tarife
- 319 - KAYIŞDAĞI - KADIKÖY/ Tarife
- 132K - YENİŞEHİR - KARTAL/ Tarife
- 131V - VEYSEL KARANİ - YAKACIK / KARTAL/ Tarife
- 48H - HAMİDİYE MAHALLESİ - ŞİŞLİ/ Tarife
- 13FY - BATI ATAŞEHİR / FİNANS MERKEZİ - YEDPA/ Tarife
- 13Y - ÇAKMAK MAHALLESİ / YENİSAHRA - KADIKÖY/ Tarife