160E Linje
Nationaltheatret
Ruter
Ruter 160E buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
160E buss (Nationaltheatret) har 15 stopp som går fra Makedonien og slutter på Nationaltheatret.
Velg hvilken som helst 160E buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Nationaltheatret (15 stopp)
Makedonien
Bergerstien
Saubakken
Otto Rykkinds Vei
Eineåsen
Skytten
Rykkinn Senter
Bryn Kirke
Kolsås
Toppåsveien
Lysaker Stasjon
Vækerø
Sjølyst
Vika Atrium
Nationaltheatret
160E FAQ
Når begynner 160E buss å operere?
160E buss starter å operere klokken 06:11 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når slutter 160E buss å gå?
160E buss slutter å operere klokken 08:31 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når ankommer 160E buss?
Når kommer Nationaltheatret Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Nationaltheatret Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Ruter 160E buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag?
160E busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai and Første pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 160E buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 160E buss stopp.
160E buss Rutetabell
160E buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag. Normale opereringstider: 06:11 - 08:31
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:11 - 08:31 | 10 |
ti. | 06:11 - 08:31 | 10 |
on. | 06:11 - 08:31 | 10 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 06:11 - 08:31 | 10 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 160E (fra Makedonien), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 160E (Nationaltheatret) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
160E linje buss billettpris
Ruter 160E (Nationaltheatret) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
160E (Ruter)
Det første stoppet på 160E buss ruten er Makedonien og siste stopp er Nationaltheatret. 160E (Nationaltheatret) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 160E har 15 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 34 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 160E buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 160E buss til å ta med på reisen.
Linje 160E sanntid Buss tracker
Spor linje 160E (Nationaltheatret) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 160E buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 160E, i Norge
160E - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 2073 - Åsheim bussterminal - Tofte -Røyken vgs./ Timeplan
- 540N - Oslo - Ski - Ås - Vestby
- 51 - Maridalen - Nydalen/ Timeplan
- 570 - Vinterbro - Nesoddtangen/ Timeplan
- 2138 - Rømskog - Setskog - Bjørkelangen/ Timeplan
- 506 - Klommestein - Drøbak - Frogn vgs/ Timeplan
- 576 - Fagerstrand - Drøbak
- 23 - Lysaker - Simensbråten/ Timeplan
- 1671 - Fjellstrand - Nesodden vgs
- 3335 - Hellerudhaugen - Elvetangen/ Timeplan
- 160 - Rykkinn -Oslo bussterminal/ Timeplan
- 3682 - Skedsmokorset - Frogner - Kløfta - Hvam vgs/ Timeplan
- 4N - Jernbanetorget - Bergkrystallen T/ Timeplan
- 3331 - Holum skog - Li skole/ Timeplan
- 3643 - Simarud - Udnes - Fuglefjellet - Neskollen/ Timeplan
- 3640 - Bjertnestunet - Skogbygda/ Timeplan
- 85 - Jernbanetorget - Ulvøya/ Timeplan
- 470 - (Rømskog) - Bjørkelangen - Lillestrøm/ Timeplan
- 240 - Skui - Sandvika/ Timeplan
- 2043 - Åsheimterminalen - Rødtangen-Folkestad sk -Tofte