161 Hattı
Mimar Sinan Altınevler 1→Akşemsettin Caddesi 1
Ulaşımpark
Ulaşımpark 161 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
161 otobüs hattı (Mimar Sinan Altınevler 1→Akşemsettin Caddesi 1), Mimar Sinan Altınevler 1 durağından başlayıp Akşemsettin Caddesi 1 durağına gidene kadar 71 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 161 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Mimar Sinan Altınevler 1→Akşemsettin Caddesi 1 (71 durak)
Mimar Sinan Altınevler 1
Topel Sokak 1
Burç Sokak 1
Gonca Sokak 4
Atatürk Anadolu Lisesi 1
Petkim Alt Kapı 1
Site Yetmiş Altı
5 Evler 1
Liman Başkanlığı 1
Atalar Aile Sağlığı Merkezi
Kocaeli Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Körfez Kampüsü 2
Körfez Hacı Osman 1
Hüseyin Karayamaç Sokak 1
Hacı Osman Muhtarlığı
Bağdat Caddesi 1
Körfez Bağdat Cami
Menzil Sokak 1
Veli Kaygın Parkı
Hacı Teoman Bekiroğlu Cami
Kardeş Sokak
Hadise Evyap İlkokulu
Kalem Sokak
Sapan Sokak
Çamlıtepe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 1
Çamlıtepe Yunus Emre Caddesi 1
Uluğbey Ortaokulu
Çamlıtepe Merkez
Kuyu Sokak 1
Gönül Caddesi 1
Körfez Devlet Hastanesi 1
Erdemir Sokak
Mevlana Caddesi 5
Kamer Sokak
Mevlana Caddesi 3
Körfezkent 1. Etap
Körfezkent 3. Etap
Kocaeli Simya Koleji 1
Mehmet Akif Ersoy Caddesi 7
Bülent Türker Anaokulu 1
Gazi Mustafa Paşa Caddesi 1
Yenikent Aile Sağlığı Merkezi 1
Şehit Levent Ağırkaya Sokak
İBnisina Mahallesi Nato Caddesi 1
Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 1
Lojman Sokak 1
Usta Sokak
Piri Reis Caddesi 1
Hamit Kaplan Caddesi 2
Esentepe Muhtarlığı
Çenedağ Caddesi
Yıldızlı Sokak 1
Körfez Yeniyalı Aile Sağlığı Merkezi 1
Orhangazi Anadolu Lisesi
Yaylı Sokak
Hamit Kaplan Caddesi 3
Körfez Fen İŞleri 1
Hürriyet Bulvarı
Körfez Kahveler
Tütünçiftlik Merkez 2
Körfez Çarşı Cami
Tuğrul Caddesi 2
Tüpraş Sosyal Tesisleri
Ceviz Sokak
Seher Sokak 2
İGsaş Cami
Cumhuriyet Bulvarı 1
Akşemsettin Caddesi 5
Fatih Mahallesi Körfez Cami
Akşemsettin Caddesi 3
Akşemsettin Caddesi 2
Akşemsettin Caddesi 1
161 SSS
161 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
161 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07:10'da başlar.
161 otobüs saat kaçta bitiyor?
161 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 20:30'da biter
161 otobüs saat kaçta geliyor?
Mimar Sinan Altınevler 1→Akşemsettin Caddesi 1 otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Mimar Sinan Altınevler 1→Akşemsettin Caddesi 1 otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 161 otobüs durağı var mı?
En yakın 161 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
161 Otobüs Saatleri
161 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 07:10 - 20:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 07:10 - 20:30 | 8 - 28 |
Sal | 07:10 - 20:30 | 8 - 28 |
Çar | 07:10 - 20:30 | 8 - 28 |
Per | 07:10 - 20:30 | 8 - 28 |
Cum | 07:10 - 20:30 | 8 - 28 |
Cmt | 07:30 - 20:30 | 30 |
Paz | 07:30 - 20:30 | 30 - 60 |
Ulaşımpark Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 161 üzerindeki (Mimar Sinan Altınevler 1 durağından) tüm güncellemeleri görün. 161 (Mimar Sinan Altınevler 1→Akşemsettin Caddesi 1) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
161 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 161 (Mimar Sinan Altınevler 1→Akşemsettin Caddesi 1) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
161 (Ulaşımpark)
161 otobüs hattının ilk durağı Mimar Sinan Altınevler 1 olup son durağı Akşemsettin Caddesi 1 durağıdır. 161 (Mimar Sinan Altınevler 1→Akşemsettin Caddesi 1), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 161 hattında 71 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 67 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 161 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 161 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
161 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
161 (Mimar Sinan Altınevler 1→Akşemsettin Caddesi 1) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 161 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 161 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
161 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- KM49 - Gırgırlar-Şahi̇nler-Sarışeyh-Gökçeler-Nebi̇hocalar-İzmi̇t/ Tarife
- 552 - Gtü -Emek-Bosna Cad-Adli̇ye/ Tarife
- 751 - Karamürsel-Termi̇nal-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (eski̇ Yol)/ Tarife
- KM52 - Hasaneyn- Ni̇meti̇ye-Gölcük/ Tarife
- 111 - Harmantarla-Emni̇yet-Cumhuri̇yet Parkı/ Tarife
- S1 - Ali̇kahya-İzmi̇t-Personel Servi̇s/ Tarife
- 325H - Di̇li̇skelesi̇ Oksi̇jen Avm-Fati̇h D.H./ Tarife
- KM84 - Kandıra-Kurtyeri̇-Kefken-Cebeci̇-Babalı-Di̇ki̇li̇/ Tarife
- 100 - Yeni̇kent-Sopalı-Tren Garı-Yeşi̇lova-Bayındırlık/ Tarife
- 504 - Kent Kentönü-Gebze Tekni̇k Üni̇.-S.Söğütler-Farabi̇ Dh-Darıca/ Tarife
- 255 - Derbent-Arslanbey-Karatepe-Atakent-Rahmi̇ye-İzmi̇t-Umuttepe/ Tarife
- 240 - Plajyolu Garaj-Seka-İzmi̇t-Tepetarla-Acısu-Seka Kampı/ Tarife
- 753 - Karamürsel-Gölcük/ Tarife
- 644 - Karşıyaka-Kalıcı Konutlar-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (yeni̇ Yol/ Tarife
- SH6 - Bağçeşme-Erenler-İzmi̇tkent-Şehi̇r Hastanesi̇-Yeşi̇lova/ Tarife
- 717 - Şi̇ri̇nköy-Devlet Hastanesi̇-Çarşamba Pazarı-Gölcük Çarşı/ Tarife
- 698 - Kullar-Kaymakamlık-Okullar Bölgesi̇-Yeni̇köy/ Tarife
- KM25 - Ağva-Yağcılar-Avdan-Akçaova-Akıncı-Kandıra/ Tarife
- KM54 - Ayvazpınarı-Mesruri̇ye-Şevketi̇ye-İcadi̇ye- Gölcük/ Tarife
- 750 - Karamürsel-Gölcük-İzmi̇t-Umuttepe (eski̇ Yol)/ Tarife