163 Hattı
Demirışık
Mersin Büyükşehir Belediyesi
Mersin Büyükşehir Belediyesi 163 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
163 otobüs hattı (Demirışık), 54397 - Karacailyas Başlangıç durağından başlayıp 51119 - Demirışık durağına gidene kadar 105 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 163 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Demirışık (105 durak)
54397 - Karacailyas Başlangıç
50238 - Nakliyeciler
50239 - Eski Güven Tıp
50240 - Park
50241 - Dikilitaş
50242 - Belediye Fırını
50243 - Cezaevi
50244 - Keresteciler
52687 - Eski Emniyet
52670 - İçel Tır Garajı
52669 - Ceynak
52682 - Ticaret Borsası
52673 - Makina İkmal
50045 - Eski Otogar
50046 - 3 Ocak
50047 - Toros Devlet Hastanesi
50476 - Ziraat Bankası
50477 - Camii
50478 - Kör Yusuf
50479 - Kuruçeşme
50480 - Devlet Hastanesi
50481 - Karayolları Doğu
50482 - Deli Mahmut
50483 - Toroslar Belediyesi
50484 - Camii
50485 - Fırın
50486 - Arsalar
50487 - Şamut Petrol
50488 - Genç Osman
50489 -Deli Kadir
50490 - Eski Durak
50491 - Arı Petek
50492 - Borazan
50493 - Akın
50494 - Çavuşlu
50495 - Çavuşlu Fırın
50496 - Ersoy
50497 - Orman Lojmanı
50495 - Meşot Değirmen
50551 - Mermerci
50552 - Bigin
50553 - Zarif
50566 - Akdeniz Kasabı
50567 - Çopurlu Kasabı
50568 - Teras
50569 - Işıktepe
50570 - Hayvan Barınağı
50571 - Çamlıdere Evleri
50572 - Arslanköy Yolu
50949 - Kerimler Yolu
51043 - Koreli
50807 - Kayrakkeşli Çıkış
50951 - Harçgediği Kahvesi
50952 - Trafo
50953 - Aladağ Kasapları
50954 - Türkmen
50955 - Yıldızlar
52783 - Akarca Çıkış
50956 - Aladağ Dönüş
50957 - Göçerler
52894 - Borcak Çeşme
50958 - Öğretmen
50959 - Çınarlı
50960 - Borcak Sitesi
50961 - Orman İşletme Müdürlüğü
50963 - Yeniköy Merkez
50964 - Mustafa Kemal Mahallesi
50965 - Palanın Yeri
50966 - Yeniköy Spor Tesisi
50967 - Gökgedik
50968 - Tekiroluk
50969 - Orman İşletmesi
50970 - Fatih Sultan Mehmet
50971 - Güzelyayla Camisi
50972 - Kızılbağ Yapı Market
50973 - Güzelyayla Mezarlığı
50974 - 371 Sk
50975 - Hangediği Camii
51093 - Göçmez
51094 - Çelikler
51095 - Çeşme
51096 - Gezerler
51097 - Sunturas/Çağlarca
51098 - Sunturas Camii
51099 - Başpınar Yolu
53742 - Köseler
51011 - Yüksekoluk Camii
51102 - Yüksekoluk
51103 - Babalıklı
51104 - Havuzlu Çeşme
51105 - Çatal Yol
51106 - Yarıkpınar
51107 - Yolçatı
51108 - Yarıkpınar Camii
51109 - Kemikle
51110 - Su Deposu
51111 - Topkara Çeşme
51112 - Canlar
51113 - Dora
51114 - Karaçoban Camii
51115 - Gara Ahmat
51116 - Trafo
51117 - Muhtar
51118 - Köprü
51119 - Demirışık
163 SSS
163 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
163 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 09:00'da başlar.
163 otobüs saat kaçta bitiyor?
163 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 17:00'da biter
163 otobüs saat kaçta geliyor?
Demirışık otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Demirışık otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 163 otobüs durağı var mı?
En yakın 163 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
163 Otobüs Saatleri
163 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 09:00 - 17:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 09:00 - 17:00 | 480 |
Sal | 09:00 - 17:00 | 480 |
Çar | 09:00 - 17:00 | 480 |
Per | 09:00 - 17:00 | 480 |
Cum | 09:00 - 17:00 | 480 |
Cmt | 09:00 - 17:00 | 480 |
Paz | 09:00 - 17:00 | 480 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 163 üzerindeki (54397 - Karacailyas Başlangıç durağından) tüm güncellemeleri görün. 163 (Demirışık) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Mersin Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
163 hattı otobüs ücreti
Mersin Büyükşehir Belediyesi 163 (Demirışık) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Mersin Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Mersin Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
163 (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
163 otobüs hattının ilk durağı 54397 - Karacailyas Başlangıç olup son durağı 51119 - Demirışık durağıdır. 163 (Demirışık), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 163 hattında 105 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 136 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Mersin Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Adana - Mersin konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 163 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 163 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
163 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
163 (Demirışık) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 163 otobüs takip uygulaması veya canlı Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Adana - Mersin çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Mersin Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya metro veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Adana - Mersin içindeki Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 163 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
163 - Alternatif yol tarifleri
Adana - Mersin şehrindeki diğer Mersin Büyükşehir Belediyesi hatları
- 55M - Karacailyas - Kuyuluk/ Tarife
- 79M - Taş Bina - Şevket Sümer - Siteler - Şehir Hastanesi - Meşot/ Tarife
- 124 - Karacailyas - Kepirli/ Tarife
- 74M - Tece - Yaşlı Bakım Merkezi/ Tarife
- 234 - Taşti - Aliağa - Hasanağa/ Tarife
- 221 - Üniversite - Taşti - Yarbay Şemsettin/ Tarife
- 116 - Meşot - Değirmençay/ Tarife
- 75M - Karacailyas - Buluklu - Dorukkent/ Tarife
- 218 - Taşti - Barbaros - Yunus Emre/ Tarife
- 140 - Karacailyas - Çukurkeşlik/ Tarife
- 253 - Taşti - Karadirlik/ Tarife
- 29M - Meşot - Gmk - Üniversite - Stadyum/ Tarife
- 69M - Yeşilçimen-Özgürlük-2. Çevre Yolu-Üniversite-Stadyum/ Tarife
- 227 - Altaylılar - Öğretmenler Mahallesi - Taşti - Ferahim Şalvuz/ Tarife
- 165 - Meşot - Civanyayla/ Tarife
- 172 - Silifke - Taşucu - Aydıncık/ Tarife
- 170 - Meşot - Silifke - Taşucu/ Tarife
- 162 - Meşot - Civanyayla - Yeşilova/ Tarife
- 114 - Meşot - Bahçeli - Yanpar/ Tarife
- 131 - Homurlu - Zeytinkent/ Tarife