16U Hattı
Harem Peronlar -Uğurmumcu
İETT
İETT 16U Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
16U otobüs hattı (Harem Peronlar -Uğurmumcu), Harem Peronlar - Üsküdar Yönü durağından başlayıp Uğurmumcu - Son Durak (2.Prn) Yönü durağına gidene kadar 58 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 16U otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Harem Peronlar -Uğurmumcu (58 durak)
Harem Peronlar - Üsküdar Yönü
Haydarpaşa Gümrük - Kadiköy Yönü
Haydarpaşa Numune Hastanesi - Pendik Yönü
İsfalt - Tuzla Yönü
Acibadem Köprüsü - Tuzla Yönü
Acıbadem Metro / Tuzla Yönü
Uzunçayir Metrobüs
İstanbul Medeniyet Üniversitesi - Tuzla Yönü
Göztepe Köprüsü - Tuzla Yönü
Hastane - Tuzla Yönü
Yenisahra - Kartal Yönü
Yüzbeşevler - Kartal E-5 Yönü
Kozyataği Metro - Kartal Yönü
Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Tuzla Yönü
Bostanci Köprüsü - Kartal Yönü
Altintepe - Kartal Yönü
Kadir Has Anadolu Lisesi - Kartal E-5 Yönü
Küçükyali Metro - Kartal Yönü
Mavi Evler - Kartal Yönü
Nezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu - Kartal E-5 Yönü
Maltepe Köprüsü - Tuzla Yönü
Huzurevi - Kartal Yönü
Esenyol - Kartal E-5 Yönü
Gülsuyu Metro - Tuzla Yönü
Esenkent Metro - Tuzla Yönü
Cevizli Köprüsü - Tuzla E-5 Yönü
Dr. Lütfi Kirdar Şehir Hastanesi - Uğurmumcu Yönü
Anadolu Adalet Sarayi - Ugurmumcu Yönü
İbb Ek Hizmet Binasi - Kartal Yönü
Yeni Mahalle - Uğurmumcu Yönü
Şehit Oktay Karakelle - Yakacik Yönü
Yahya Kemal Beyatli Parki - U.Mumcu 21u Yönü
Ülkü Bora Ortaokulu - Uğur Mumcu Yönü
Orta Mahallesi - Ugur Mumcu Yönü
Soğanlik - Ugur Mumcu Yönü
Safa Camii - U.Mumcu Yönü
Soğanlik Mezarliği - Uğur Mumcu Yönü
Atatürk Caddesi - Uğur Mumcu Yönü
Yakacik Çocuk Hastanesi - Ugurmumcu Yönü
Yakacik Lisesi - U.Mumcu Yönü
Yakacik - Uğur Mumcu Yönü
Darüşşafaka - Uğurmumcu Yönü
Aydos Yolu - Uğur Mumcu Yönü
Orman Sokak - Uğur Mumcu Yönü
Gülbağ Sokak - Ugur Mumcu Yönü
Bulvar - Ugur Mumcu Yönü
Güzelevler - Ugur Mumcu Yönü
Uğur Mumcu Sitesi - Ugur Mumcu Yönü
Aydos Orman Parki - Ugur Mumcu Yönü
Şehitler Camii - Uğur Mumcu Yönü
Bingöl Sitesi - U.Mumcu 21u Yönü
Adnan Kahveci - Ugur Mumcu Yönü
Aydinlar Sitesi - Uğur Mumcu Yönü
Öz Barbaros - Uğur Mumcu 21u Yönü
Fatih Sultan Mehmet Caddesi - U.Mumcu 21u Yönü
Yarenler - Ugur Mumcu Yönü
Yunus Emre - Uğur Mumcu Yönü
Uğurmumcu - Son Durak (2.Prn) Yönü
16U SSS
16U otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
16U otobüs hattı, Cumartesi günleri 07:25'da başlar.
16U otobüs saat kaçta bitiyor?
16U otobüs hattı, Cumartesi günleri 18:00'da biter
16U otobüs saat kaçta geliyor?
Harem Peronlar -Uğurmumcu otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Harem Peronlar -Uğurmumcu otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 16U otobüs durağı var mı?
En yakın 16U otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
16U Otobüs Saatleri
16U otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 08:00 - 22:40
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 08:00 - 22:40 | 33 - 75 |
Sal | 08:00 - 22:40 | 33 - 75 |
Çar | 08:00 - 22:40 | 33 - 75 |
Per | 08:00 - 22:40 | 33 - 75 |
Cum | 08:00 - 22:40 | 33 - 75 |
Cmt | 07:25 - 18:00 | 26 - 204 |
Paz | 07:30 - 23:15 | 45 - 180 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 16U üzerindeki (Harem Peronlar - Üsküdar Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 16U (Harem Peronlar -Uğurmumcu) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
16U hattı otobüs ücreti
İETT 16U (Harem Peronlar -Uğurmumcu) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. İETT bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
16U (İETT)
16U otobüs hattının ilk durağı Harem Peronlar - Üsküdar Yönü olup son durağı Uğurmumcu - Son Durak (2.Prn) Yönü durağıdır. 16U (Harem Peronlar -Uğurmumcu), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 16U hattında 58 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 93 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 16U otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 16U otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
16U Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
16U (Harem Peronlar -Uğurmumcu) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 16U otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 16U hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
16U - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 20K - KAZIM KARABEKİR - KADIKÖY/ Tarife
- 48L - GÖKTÜRK - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 50L - ALİBEYKÖY - BEŞİKTAŞ/ Tarife
- MK14 - KİPTAŞ VADİTEPE - OLİMPİYATKÖY METRO/ Tarife
- 138 - CUMHURİYET KÖYÜ / ÖMERLİ - ÜMRANİYE/ Tarife
- 15E - TEKKE MEVKİİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- KM10 - AYDINLI TOKİ / İÇMELER - PENDİK METRO/YHT - KARTAL/ Tarife
- 25G - SARIYER - TAKSİM/ Tarife
- BA-5 - ÇARŞI-NİZAM/ Tarife
- 86V - EYÜPSULTAN - VEZNECİLER/ Tarife
- 10 - Ü.EĞT.ARŞ.HASTANESİ - ATAŞEHİR / BOSTANCI/ Tarife
- D2 - BEŞİKTAŞ - BELGRAD ORMANI/ Tarife
- 30D - ORTAKÖY DEREBOYU - YENİKAPI/ Tarife
- UM36 - ESENEVLER - BULGURLU METRO/ Tarife
- 80 - KAZLIÇEŞME - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 47L - BİNEVLER - HACIOSMAN METRO/ Tarife
- 11Ü - ESATPAŞA / ÜNALAN - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 14ÇK - ŞAHİNBEY - KADIKÖY/ Tarife
- 92T - BAĞCILAR DEVLET HASTANESİ - TAKSİM/ Tarife
- 97BT - KOCASİNAN İTFAİYE-TAKSİM/ Tarife