HS2 Hattı
İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi
İETT
İETT HS2 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
HS2 otobüs hattı (İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi), İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü durağından başlayıp Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon - Hastaneye Geliş Yönü durağına gidene kadar 50 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki HS2 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi (50 durak)
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü
İstanbul Üniversitesi - Cihangir Mahallesi Yönü
Esenyurt Yolu - Esenyurt Yönü
Borusan Otomotiv - Avcilar-Esenyurt Yönü
Avcilar İgdaş - Avcilar-Esenyurt Yönü
Üniversite Mahallesi - Avcilar-Esenyurt Yönü
Orhangazi Caddesi - Avcilar-Esenyurt Yönü
Mustafa Kemalpaşa Mahallesi - Esenyurt Yönü
Hastane / Avcılar-Esenyurt Yönü
Firuzköy Sapaği - Avcilar Yönü
Turgut Özal Mahallesi - Avcilar-Esenyurt Yönü
Su Deposu - Basaksehir Yönü
Fevzi Çakmak Caddesi
Sonevler - Bakirköy Esenyurt Yönü
Park - Esenyurt Yönü
Belediye Alt Geçidi - Boğazköy Yönü
İncirtepe - Avcilar Yönü
Fatih Mahallesi - Avcilar Yönü
Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi - Esenkent Yönü
Esenyurt - K.Paşa-Esenyurt Yönü
Atli Meydani - K.Paşa-Esenyurt Yönü
Köprü - Bahçeşehir Yönü
513. Sokak - Avcilar Yönü
Göl Panorama - Ispartakule Yönü
Tahtakale Köprüsü - Yenikapi Yönü
Tahtakale -Topkapı Yönü
Necdet Semker İlkokulu - Tahtakale-Topkapi Yönü
Firin - Bahçeşehir-Topkapi Yönü
Çeşme - Topkapı Yönü
Tahtakale Yolu - Tahtakale-Topkapi Yönü
Şht. Hakkı Aras - Topkapı Yönü
Bayramtepe Yolu - Kayaşehir Yönü
Osmanli Caddesi - Güvercintepe Yönü
Su Deposu - Güvercintepe Yönü
Göktepe - Güvercintepe Yönü
Tepe Üstü - Güvercintepe Yönü
Bayramtepe - Kayaşehir Yönü
Güvercintepe - Kayasehir Yönü
Pazar Yolu - Kayasehir Yönü
Gül Sokak - Kayaşehir Yönü
Mahmut Şevket Zirh İlkokulu - Kayaşehir Yönü
Kurutoprak - Kayaşehir Yönü
Gerger Sokak - Kayaşehir Yönü
Son Evler - Kayaşehir Yönü
Günel Sokak - Şehir Hastanesi Yönü
Şehir Hastanesi-Kadin Doğum Ve Kalp Damar Hastaliklari - Hastaneye Geliş Yönü
Şehir Hastanesi-Onkoloji Ruh Sağliği Ve Hastaliklari - Hastaneye Geliş Yönü
Şehir Hastanesi-Nöroloji Ve Ortopedi - Hastaneye Geliş Yönü
Şehir Hastanesi-Çocuk Ve Genel - Hastaneye Geliş Yönü
Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon - Hastaneye Geliş Yönü
HS2 SSS
HS2 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
HS2 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:10'da başlar.
HS2 otobüs saat kaçta bitiyor?
HS2 otobüs hattı, Cumartesi günleri 20:20'da biter
HS2 otobüs saat kaçta geliyor?
İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
HS2 (İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi) otobüs ücreti ne kadar?
İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi (İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT HS2 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
HS2 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda HS2 otobüs durağı var mı?
En yakın HS2 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
HS2 otobüs Saatleri
HS2 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:10 - 21:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:10 - 21:00 | 15 - 20 |
Sal | 06:10 - 21:00 | 15 - 20 |
Çar | 06:10 - 21:00 | 15 - 20 |
Per | 06:10 - 21:00 | 15 - 20 |
Cum | 06:10 - 21:00 | 15 - 20 |
Cts | 06:30 - 20:20 | 20 - 50 |
Paz | 06:30 - 21:10 | 50 - 75 |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere HS2 üzerindeki (İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü durağından) tüm güncellemeleri görün. HS2 (İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
HS2 hattı otobüs ücreti
İETT HS2 (İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
HS2 (İETT)
HS2 otobüs hattının ilk durağı İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü olup son durağı Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon - Hastaneye Geliş Yönü durağıdır. HS2 (İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: HS2 hattında 50 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 65 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın HS2 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? HS2 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
HS2 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
HS2 (İstanbul Üniversitesi-Şehir Hastanesi) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i HS2 otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve HS2 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
HS2 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- KM23 - KAVAKPINAR / MARMARA HST. - KARTAL METRO / CEVİZLİ/ Tarife
- 98K - YENİ MAHALLE METRO / KİRAZLI - BAKIRKÖY/ Tarife
- 88 - SULTANGAZİ PERON - TOPKAPI/ Tarife
- 10B - BOSTANCI - KADIKÖY/ Tarife
- 15C - BÜYÜK ÇAMLICA CAMİİ/FERAH MAHALLESİ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 400A - BEYKENT - HARAMİDERE/ Tarife
- 59K - KARAYOLLARI / ETİLER - ŞİŞLİ/ Tarife
- 130Ş - ŞİFA MAHALLESİ - KADIKÖY/ Tarife
- 132V - YENİDOĞAN / SULTANBEYLİ DEVLET HAST. - PENDİK YHT/ Tarife
- 59R - RUMELİ HİSARÜSTÜ - ŞİŞLİ/ Tarife
- 142B - K.S.S. HASTANESİ - BÜYÜKÇEKMECE/ Tarife
- 88A - SULTANGAZİ PERON-YENİKAPI/ Tarife
- 76G - GÜRPINAR - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 98S - K.S.S. HASTANESİ - BAKIRKÖY/ Tarife
- 122M - ŞAHİNBEY - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 141M - K.S.S. HASTANESİ - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 3A - KADIKÖY - ÜNALAN MAHALLESİ/ Tarife
- 14Y - YAVUZTÜRK MAHALLESİ - KADIKÖY/ Tarife
- 134GK - UĞURMUMCU/ GÜMÜŞPINAR - KARTAL/ Tarife
- 98H - METROKENT - BAKIRKÖY/ Tarife