173-1 Hattı
Oran Si̇t.-Gali̇p Erdem Cd.-Hi̇lal Mahallesi̇-Hoşdere Cd.-Ulus
EGO
EGO 173-1 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
173-1 otobüs hattı (Oran Sit.-Galip Erdem Cd.-Hilal Mahallesi-Hoşdere Cd.-Ulus), 11219 - Oran Hareket Noktası durağından başlayıp 40452 - Otel Durağı durağına gidene kadar 54 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 173-1 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Oran Sit.-Galip Erdem Cd.-Hilal Mahallesi-Hoşdere Cd.-Ulus (54 durak)
11219 - Oran Hareket Noktası
11217 - Mesa Park Sitesi
11215 - Rafet Canıtez Cd
11216 - Perihan İnan Ortaokulu
11221 - Sigorta Blokları
11222 - Kuzu Effect Avm
11345 - Trt
11343 - Msb Lojmanları
11349 - Sinpaş
13818 - Aşağı Dikmen Mahallesi Muhtarlığı
10153 - Atilla İlhan Parkı
10649 - Ankara Marina Evleri
13800 - Sinpaş
10151 - Galip Erdem Cd
13819 - Güney Park Sitesi
10349 - Güney Park Sitesi
14079 - Rauf Orbay Ortaokulu
14081 - Emlak Konut İdare Binası
14083 - Sosyal Merkez Girişi
14085 - Mühye Vadi Konutları
13073 - 598. Cd
12143 - Yıldızevler Polis Merkezi
12150 - İlkbahar Mahallesi
13254 - Hollanda Cd
13242 - Erdogan Şahinoğlu İlk Okulu
13243 - Çagdaş Apartmanı
13244 - 666. Sokak
13245 - Hasan Akboga Cami
13246 - Vadi Sitesi
14229 - Alexander Dubçek Cd.
13247 - Yalı Apartmanı
12147 - Çankaya Gençlık Merkezi
12148 - Nesibe Aydın Anaokulları
12769 - Görkem Parkı
12193 - Meksika Parkı
12194 - Zübeyde Hanim Sosyal Tesisleri
11159 - Tria Recidence
11160 - Park Vadi Evleri
12169 - Güzeltepe Mah. Muhtarlıgı
12168 - Ayrancı Anadolu Lisesi
12116 - Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi
12118 - Türkan Yamantürk İlkokulu
12120 - Ayrancı Mah. Muhtarlıgı
12122 - Tomurcuk Sokak
12123 - Türkiye Ekonomi Kurumu
12244 - Elçi Sokak
12240 - Ayrancı Pazarı
12243 - Tapu Kadastro
12107 - Meclis
12219 - Güvenpark
11622 - Kızılay
30062 - Sıhhiye
30003 - Opera
40452 - Otel Durağı
173-1 SSS
173-1 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
173-1 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:05'da başlar.
173-1 otobüs saat kaçta bitiyor?
173-1 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 23:00'da biter
173-1 otobüs saat kaçta geliyor?
Oran Si̇t.-Gali̇p Erdem Cd.-Hi̇lal Mahallesi̇-Hoşdere Cd.-Ulus Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Oran Si̇t.-Gali̇p Erdem Cd.-Hi̇lal Mahallesi̇-Hoşdere Cd.-Ulus Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 173-1 otobüs durağı var mı?
En yakın 173-1 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
173-1 otobüs Saatleri
173-1 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:05 - 23:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 06:05 - 23:00 | 15 - 50 |
Sal | 06:05 - 23:00 | 15 - 50 |
Çar | 06:05 - 23:00 | 15 - 50 |
Per | 06:05 - 23:00 | 15 - 50 |
Cum | 06:05 - 23:00 | 15 - 50 |
Cts | 06:25 - 23:00 | 30 - 55 |
Paz | 06:45 - 23:00 | 30 - 60 |
EGO otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 173-1 üzerindeki (11219 - Oran Hareket Noktası durağından) tüm güncellemeleri görün. 173-1 (Oran Sit.-Galip Erdem Cd.-Hilal Mahallesi-Hoşdere Cd.-Ulus) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm EGO bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
173-1 hattı otobüs ücreti
EGO 173-1 (Oran Sit.-Galip Erdem Cd.-Hilal Mahallesi-Hoşdere Cd.-Ulus) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. EGO bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya EGO resmi web sitesini kontrol edin.
173-1 (EGO)
173-1 otobüs hattının ilk durağı 11219 - Oran Hareket Noktası olup son durağı 40452 - Otel Durağı durağıdır. 173-1 (Oran Sit.-Galip Erdem Cd.-Hilal Mahallesi-Hoşdere Cd.-Ulus), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 173-1 hattında 54 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 57 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit EGO hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Ankara konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 173-1 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 173-1 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
173-1 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
173-1 (Oran Sit.-Galip Erdem Cd.-Hilal Mahallesi-Hoşdere Cd.-Ulus) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 173-1 otobüs takip uygulaması veya canlı EGO otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Ankara çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı EGO için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Tramvay, Teleferik veya Otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Ankara içindeki EGO ve 173-1 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
Ankara şehrindeki diğer EGO hatları
- 211-2 - Hastane Metro-Çamlica Mahallesi̇-Ti̇mko/ Tarife
- 493 - Kuzeykent - Selçukbey Cd. - Ulus - 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı/ Tarife
- 489 - Kalaba Mh. - Cücük Mh. - Taşpınar Mh./ Tarife
- 153 - Opera - Balgat - Gökkuşaği Mahallesi̇/ Tarife
- 571 - Si̇ncan Adli̇ye-Sihhi̇ye Adli̇ye/ Tarife
- 183-6 - İlker-Si̇nan Cd.-Ulus/ Tarife
- 195-1 - Gölbaşi Toki̇-Kizilay-Ulus/ Tarife
- 250 - Macunköy Metro - Gimat - Erciyes/ Tarife
- 255 - Atapark - 23 Nisan Mahallesi - Bademlik - Kuyubaşı Metro İstasyonu/ Tarife
- 590 - Koru Metro İst.-Yaşamkent/ Tarife
- 553 - Eti̇mesgut-Eryaman 1-2 Metro/ Tarife
- 135-2 - Ulus-Oran Si̇tesi̇/ Tarife
- 559 - Koru Metro İstasyonu-Beyler Cd.-Orhan Gazi̇ Blv./ Tarife
- 725-1 - Ankara Bölge Adli̇ye Mahkemesi̇-Etli̇k/ Tarife
- 240 - Batıkent Metro - Çeşme/ Tarife
- 355 - Zerdali̇tepe-Mamak-15 Temmuz Kizilay Mi̇lli̇ İrade Meydani-Sihhi̇ye-Ulus/ Tarife
- 611 - Si̇ncan Saraycik Toki̇-Ümi̇tköy Metro İstasyonu-Eski̇şehi̇r Yolu-15 Temmuz Kizilay Mi̇lli̇ İrade Meydani/ Tarife
- 448 - Beşevler - Bahçelievler/ Tarife
- 534 - Ahi̇ Mesut Mh.-Koru Metro İstasyonu/ Tarife
- 562 - Koru Metro İst. - Bağlıca Mh. - Çambayırı Cd. - Eskibağlar Cd./ Tarife