קו 19
הרצלייה←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 19 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 19 (הרצלייה←רעננה) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת הרצליה ומסתיים בקרית הספורט/וייצמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 19 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרצלייה←רעננה (56 תחנות)
ת. רכבת הרצליה
שדרות שבעת הכוכבים/משה דיין
שדרות אבא אבן/אריה שנקר
הסדנאות/שדרות אבא אבן
עדה לאבלייס/ישעיהו ליבוביץ
אלן טיורינג/אריה שנקר
החושלים/הסדנאות
מחלף הסירה למזרח
תחנת רכבת הרצליה
קניון שבעת הכוכבים/יוסף נבו
יוסף נבו/אייבי נתן
יוסף נבו/אצטדיון
הנדיב/ז'בוטינסקי
דוד שמעוני/יהודה אלקלעי
אוניברסיטת רייכמן/נתן אלתרמן
בני בנימין/גיסין
בני בנימין/סמילנסקי
הנדיב/יהודה הלוי
הנדיב/סוקולוב
קניון לב העיר
העצמאות/בן גוריון
מגן דוד אדום/סוקולוב
ברל כצנלסון/בורוכוב
ברל כצנלסון/בורוכוב
צה''ל/היורה
צה''ל/רכב ישראל
דוד רמז/יצחק שדה
י.ל. פרץ/שח''ל
בית כנסת/י.ל.פרץ
ברל כצנלסון/בת שחר
בית כנסת/יצחק שדה
החיצים/יצחק שדה
ברל כצנלסון/החיצים
מורדי הגטאות/אף על פי כן
יציאת אירופה/קיבוץ גלויות
יציאת אירופה/אבוקה
קיבוץ גלויות/יציאת אירופה
קיבוץ גלויות/רחל
מורדי הגטאות/צעירי ציון
מרכז מסחרי/ברל כצנלסון
בורוכוב/הר סיני
הר נבו/הר סיני
א.ל. זיסו/הר שומרון
בית ספר הרצל רעות/א.ל.זיסו
הרי הגולן/מעפילי מרוקו
הר סיני/רביבים
בורוכוב/רביבים
בורוכוב/צעירי ציון
דרך ירושלים/יגאל אלון
ירושלים/הבריגדה
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים
בית לוינשטיין/דרך ירושלים
מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים
שדרות וייצמן/גאולה
שדרות וייצמן/רבקה גובר
קרית הספורט/וייצמן
שאלות ותשובות לגבי קו 19
מתי מתחיל לפעול קו 19?
קו 19 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 19 מפסיק לעבוד?
קו 19 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 19?
כדי לראות מתי קו הרצלייה←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרצלייה←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 19 (הרצלייה←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרצלייה←רעננה (הרצלייה←רעננה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 19 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 19 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 19 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 19 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 19
קו 19 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 19:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 08:00 - 23:00 | 30 |
ד׳ | 06:00 - 23:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 15:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 20:45 - 23:50 | 55 - 65 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל19 (מ ת. רכבת הרצליה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 19 (הרצלייה←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 19
תעריף הנסיעה ב19 (הרצלייה←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
19 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 19 היא ת. רכבת הרצליה והתחנה האחרונה היא קרית הספורט/וייצמן.
קו 19 (הרצלייה←רעננה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 19. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 19.
מעקב אחר קו האוטובוס 19 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 19 (הרצלייה←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 19 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 19 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד/ לוח זמנים
- 575 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 85 - תיכון גלילי/אשר ברש-כפר סבא<->עמק החולה/משעול עמק חפר-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 78 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 358 - קניון איילון-בני ברק<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 97 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->רבוצקי/דוד אלעזר-רעננה-21/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-21ערד ↔ להבים/ לוח זמנים
- 54 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 42 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->בית רבקה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 47 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 150 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שדרות ורדימון/ריה''ל-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 11 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 650 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 12 - התעשייה/סדן-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-2#/ לוח זמנים
- 78 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-2#ת. רכבת להבים רהט ↔ מלון הוד המדבר/ לוח זמנים
- 126 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 20 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ כסיפה/ לוח זמנים
- 1 - נווה ירק-נווה ירק<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-34/ לוח זמנים