198-2 Hattı
Gölbaşi-Haymana Yolu-Ulus
EGO
EGO 198-2 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
198-2 otobüs hattı (Gölbaşi-Haymana Yolu-Ulus), 40465 - İlk Meclis durağından başlayıp 12809 - Yeşil Dostlar Sitesi durağına gidene kadar 102 duraklar geçiyor.
198-2 otobüs hattının bu haftaki hareket saatleri: Günde bir kez 08:00'da çalışır. Bu haftaki çalışma günleri: hafta içi.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 198-2 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Gölbaşi-Haymana Yolu-Ulus (102 durak)
40465 - İlk Meclis
40463 - Ulus Ziraat Bankası
40452 - Otel Durağı
41295 - Tesviyeciler Durağı
40120 - Tesviyeciler Durağı
40123 - Çevik Kuvvet
11520 - Emniyet Sarayı
11467 - Etiler Ordu Evi
11474 - Diş Hekimliği Fakültesi
11440 - Gazi Hastanesi
11431 - Zübeyde Hanım Yurt Müdürlüğü
10967 - Emek
10968 - Aşti
10871 - Ufuk Üniversitesi Hastanesi
10869 - Ö.Harekat Şehitleri Anadolu İhl
10926 - Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı
10931 - Balgat Köprüsü
10928 - Taurus Avm
10863 - Fen Lisesi
10861 - Ardiye
10859 - Gökkuşağı Mahallesi
10857 - Akpınar Mahallesi
10855 - Turan Dökmeci İlköğretim Okulu
10854 - Çeşme
11206 - Dikmen Kavşağı
11204 - İncek Kavşağı
10740 - Samanyolu Avm
11270 - Sanayi Sitesi
12866 - Haymana Yolu
11171 - Cemre Parkı
11170 - 774 Sk
11178 - Güzel Yalı Evleri
11180 - Gölkonakları
11182 - Mogan Park
11183 - Patalya Hotel
11174 - Güney Sitesi
10268 - Yıldırım Cd.
11187 - Karçiçeği Sitesi
11169 - Şiringölköy Sitesi
12727 - Fizikçiler Sitesi
12707 - Çeviker Konakları
11167 - Eskidostlar Sitesi
10550 - Yeşil Site
11879 - Cemil Özgür Villaları
10297 - Enda Konutları
11871 - Çevre Ve Orman Bakanlığı Laboratuarı
11869 - Aquapark
11866 - Hacılar Kavşağı
11865 - Gökkuşağı Sitesi Kavşağı
11880 - Gökkuşağı Sitesi
11881 - Üçhisar Sitesi
13950 - Hacılar Yolu
11808 - Andost Sitesi
13219 - Doğakent Sitesi
13221 - Aydos Sitesi
13220 - Doğakent Sitesi
10534 - 1362.Sk 1.Durak
11809 - 1362.Sk.Durak
13854 - Hacılar Köyü Camii
10533 - Hacılar Köyü İlköğretim Okulu
13255 - Tuluntaş Yolu 1.Durak
13256 - Tuluntaş Yolu 1.Durak
11802 - Merkezkent Sitesi
11799 - Martıköy Sitesi
14120 - Kuğu Köy Villaları
11810 - Elit Sitesi
11805 - Çocuk Parkı
11806 - at Çiftliği
11800 - Has Villaları
13958 - 1629.Cd.
11853 - Bahçekent
11863 - Kardelen Evleri
11856 - Balıkpınar Kavşağı
11874 - Kardelen Evleri
11859 - Hacı Hasan Köyü
11854 - Çocuk Parkı
11860 - Hacı Hasan Cami
11857 - Hacıhasan Kavşağı
11858 - Hacı Hasan Kavşağı
14380 - Haymana Yolu
10883 - Demka Tel Örgü
11875 - Hacılar Kavşağı
11868 - Aquapark
11870 - Çevre Ve Orman Bakanlığı Labaratuarı
11185 - Sayıştay Eğitim Merkezi
11186 - Patalya Otel
11181 - Mogan Park
11179 - Gölkonakları
11177 - Güzel Yalı Evleri
11166 - 774 Sk
11173 - Cemre Parkı
11262 - Baldudak İlkokulu
11261 - Jandarma
11314 - Gölbaşı Belediyesi
13227 - Gölbaşı Hasvak Hastanesi
12573 - Öğrenci Yurtları
12746 - Ankara Üniversitesi Teknokent
13235 - Gölbaşı Şht. Özel Harekatçılar Öğrenci Yurdu
13804 - Milli İrade Öğrenci Yurdu
12804 - 35.Cadde
14045 - Başkent Sitesi
12809 - Yeşil Dostlar Sitesi
198-2 SSS
198-2 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
198-2 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 08:00'da başlar.
198-2 otobüs saat kaçta bitiyor?
198-2 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 08:00'da biter
198-2 otobüs saat kaçta geliyor?
Gölbaşi-Haymana Yolu-Ulus Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Gölbaşi-Haymana Yolu-Ulus Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 198-2 otobüs durağı var mı?
En yakın 198-2 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
198-2 otobüs Saatleri
198-2 otobüs güzergah, Pazartesi - Cuma tarihinde çalışıyor. Normal çalışma saatleri: 08:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 08:00 | Tek sefer |
Sal | 08:00 | Tek sefer |
Çar | 08:00 | Tek sefer |
Per | 08:00 | Tek sefer |
Cum | 08:00 | Tek sefer |
Cts | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
EGO otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 198-2 üzerindeki (40465 - İlk Meclis durağından) tüm güncellemeleri görün. 198-2 (Gölbaşi-Haymana Yolu-Ulus) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm EGO bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
198-2 hattı otobüs ücreti
EGO 198-2 (Gölbaşi-Haymana Yolu-Ulus) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. EGO bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya EGO resmi web sitesini kontrol edin.
198-2 (EGO)
198-2 otobüs hattının ilk durağı 40465 - İlk Meclis olup son durağı 12809 - Yeşil Dostlar Sitesi durağıdır. 198-2 (Gölbaşi-Haymana Yolu-Ulus), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 198-2 hattında 102 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 157 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit EGO hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Ankara konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 198-2 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 198-2 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
198-2 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
198-2 (Gölbaşi-Haymana Yolu-Ulus) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 198-2 otobüs takip uygulaması veya canlı EGO otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Ankara çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı EGO için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Tramvay, Teleferik veya Otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Ankara içindeki EGO ve 198-2 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
Ankara şehrindeki diğer EGO hatları
- 576 - Koru Metro İstasyonu - Venüskent - Yaşamkent - Ümit Mahallesi/ Tarife
- 503-1 - Yenikent - Çayırlık Bölgesi - Cumhuriyet Blv - Törekent - Sincan/ Tarife
- 302 - Hüseyin Gazi - Sıhhiye/ Tarife
- 493 - Kuzeykent - Selçukbey Cd. - Ulus - 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı/ Tarife
- 525-6 - Fatih - Plevne Mh. - Sıhhiye/ Tarife
- 427 - Subayevleri̇-Ulus-15 Temmuz Kizilay Mi̇lli̇ İrade Meydani-A.ayranci/ Tarife
- 101-1 - Gölbaşi-Haymana Yolu-Bahçeli̇evler-Karaoğlan Mahallesi̇/ Tarife
- 503 - Yenikent - Çayırlar Bölgesi - Cumhuriyet Blv. - Sincan/ Tarife
- 468 - Akyurt-Kizik Mh.-Balikhi̇sar-Büğdüz-Altinova-Otonomi̇-Sihhi̇ye/ Tarife
- 535 - Etimesgut - Ulus/ Tarife
- 225-2 - Osti̇m-İvedi̇k Osb-İnci̇rli̇-Bağlum/ Tarife
- 597-1 - Koru Metro İstasyonu-Bağlica Mahallesi̇(Bi̇rleşi̇k)/ Tarife
- 443 - Vakif Mh.-Toki̇-Ulus-15 Temmuz Kizilay Mi̇lli̇ İrade Meydani/ Tarife
- 753 - Eryaman-Ankara Adalet Sarayi/ Tarife
- 608 - Sincan Saraycık Toki - İstanbul Yolu - Sıhhiye - Beşevler/ Tarife
- 183-1 - İlker Sinan Cd. - Ulus/ Tarife
- 176 - Bi̇lkent Metro-Bi̇lkent Üni̇versi̇tesi̇/ Tarife
- 549 - Sincan - Fatih Metro İst. - Ata Mh. - Şeyh Şamil Mh./ Tarife
- 514 - Çimşit - Sihhiye/ Tarife
- 131-2 - Ulus-Kizilay-Malazgi̇rt Mh.-Turtaş Si̇tesi̇/ Tarife