קו 2
חממות←שכונה 31
גלים (Galeem)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של גלים (Galeem) (מעודכן)
בקו 2 (חממות←שכונה 31) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחממות ומסתיים בשכונה 31.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חממות←שכונה 31 (28 תחנות)
חממות
שכונה 18
תיכון אלנג'אח
מסגד אל סלאם
תיכון מקיף אל עזי
אשכול פיס
שכונה 14
שכונה 14
בי''ס אלהודא צפון
בית ספר אלהודא
שכונה 12
שכונה 12
בית ספר אל הודא
צאלח אלדין/עומר אלמוכתאר
גן אלמוסתקבל
שכונה 10
גן ילדים
מרכז חינוכי טיפולי
מגן דוד אדום
עיריית רהט
שוק עירוני
שכונה 24
בית ספר א זהרא
שכונה 27
בית ספר אל רחמה
מרכז פיס
שכונה 31
שכונה 31
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-16:00 בשבת
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו חממות←שכונה 31 האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חממות←שכונה 31 הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (חממות←שכונה 31)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חממות←שכונה 31 (חממות←שכונה 31) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של גלים (Galeem) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:00 | 15 - 20 |
ב׳ | 05:30 - 22:00 | 15 - 20 |
ג׳ | 05:30 - 22:00 | 15 - 20 |
ד׳ | 05:30 - 22:00 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:30 - 22:00 | 15 - 20 |
ו׳ | 06:00 - 17:00 | 30 |
ש׳ | 07:00 - 16:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס גלים (Galeem)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ חממות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (חממות←שכונה 31) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על גלים (Galeem) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (חממות←שכונה 31) של גלים (Galeem) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של גלים (Galeem), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של גלים (Galeem).
2 (גלים (Galeem))
התחנה הראשונה של קו 2 היא חממות והתחנה האחרונה היא שכונה 31.
קו 2 (חממות←שכונה 31) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של גלים (Galeem), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (חממות←שכונה 31) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של גלים (Galeem) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור גלים (Galeem) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של גלים (Galeem) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
2 - כיוונים חלופיים
קווי גלים (Galeem) בישראל
- 466 - חממות-רהט<->מכללת אחוה-באר טוביה-10/ לוח זמנים
- 1 - כסייפה/שכונה 13-כסיפה<->אלמידאן-כסיפה-20/ לוח זמנים
- 467 - מכללה אקדמית אשקלון-אשקלון<->בית ספר סלמאן-רהט-20/ לוח זמנים
- 427 - חממות-רהט<->מסגד טאלב/קופת חולים לאומית-ערערה בנגב-10/ לוח זמנים
- 592 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->קניון איילון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 6 - בית ספר אל הודא-רהט<->גן ציבורי-רהט-20/ לוח זמנים
- 593 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->קניון איילון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 498 - קרית מדע ב-ירושלים<->בית יוסף/הגבעה-תפרח-21/ לוח זמנים
- 425 - חממות-רהט<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-10/ לוח זמנים
- 452 - בית ספר אל הודא-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 461 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-10/ לוח זמנים
- 455 - חממות-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 40 - גן ציבורי מרכז העיר-רהט<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-11/ לוח זמנים
- 41 - ת. רכבת להבים רהט-להבים<->שובל/מרכז-שובל-20/ לוח זמנים
- 471 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 594 - קניון איילון-בני ברק<->שד.הרצל/משעול איריס-אופקים-20/ לוח זמנים
- 1 - מחסן עירייה-רהט<->אלחזאן/חטין-רהט-20/ לוח זמנים
- 463 - חממות-רהט<->מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות-10/ לוח זמנים
- 423 - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים