קו 27
מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 27 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 27 (מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בית שאן/איסוף ומסתיים במפעלים אזוריים צמח.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 27 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח (18 תחנות)
ת. רכבת בית שאן/איסוף
צומת מחנה גדעון
צומת שאן
מסעף חמדיה
בית יוסף
אולפנה
צומת ירדנה/בית יוסף
מסעף מושב ירדנה
מסעף קיבוץ נווה אור
כביש 90/כוכב הירדן
קיבוץ גשר
צומת מנחמיה
צומת אשדות יעקב אחוד
מסעף אשדות יעקב מאוחד
צומת אפיקים
מסעף שער הגולן
מסעף בית זרע
מפעלים אזוריים צמח
שאלות ותשובות לגבי קו 27
מתי מתחיל לפעול קו 27?
קו 27 מתחיל לפעול ב-19:10 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 27 מפסיק לעבוד?
קו 27 מפסיק לפעול ב-22:17 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 27?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 27 (מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח (מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 27 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 27 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 27 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 27 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 27
קו 27 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 19:10 - 22:17
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 19:10 - 22:17 | 60 - 127 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 21:40 - 22:17 | 37 |
ד׳ | 19:10 - 22:17 | 60 - 127 |
ה׳ | 19:10 - 22:17 | 60 - 127 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל27 (מ ת. רכבת בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 27 (מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 27
תעריף הנסיעה ב27 (מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
27 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 27 היא ת. רכבת בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא מפעלים אזוריים צמח.
קו 27 (מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 27. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 27.
מעקב אחר קו האוטובוס 27 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 27 (מ.א. עמק המעיינות←מפעלים אזוריים צמח) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 27 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 27 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->מנחם בגין/אריק שרון-קרית טבעון-11
- 450 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת-10/ לוח זמנים
- 25 - מתחם ביג-טבריה<->אשדות יעקב איחוד/מרכז-אשדות יעקב איחוד-10/ לוח זמנים
- 19 - קיבוץ רשפים-רשפים<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 25 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->כפר החורש-כפר החורש-20/ לוח זמנים
- 854 - דולב/יצחק שדה-עפולה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 75 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן<->נוף הארבל/האירוסים-מגדל-10
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 17 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-30/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->סח'נין עיריה-סח'נין-11/ לוח זמנים
- 348 - בית חולים העמק-עפולה<->מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק-11/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 95 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 3 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-30/ לוח זמנים
- 13 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->כיכר הציונות-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 85א - בית ספר נרקיסים/סיגליות-קרית טבעון<->'יערה א-קרית טבעון-12/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10/ לוח זמנים
- 95 - 'טולדנו א-טבריה<->מעלה קק''ל/איילת השחר-טבריה-10/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים/הגליל-נופית-20/ לוח זמנים