279-6 Hattı
Yükseltepe-Ayvali-Ulus-15 Temmuz Kizilay Mi̇lli̇ İrade Maydani-Bakanliklar
EGO
EGO 279-6 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
279-6 otobüs hattı (Yükseltepe-Ayvali-Ulus-15 Temmuz Kizilay Milli İRade Maydani-Bakanliklar), 11604 - Kızılay durağından başlayıp 11656 - Sıhhiye durağına gidene kadar 60 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 279-6 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Yükseltepe-Ayvali-Ulus-15 Temmuz Kizilay Milli İRade Maydani-Bakanliklar (60 durak)
11604 - Kızılay
12504 - Yargıtay
11621 - Kızılay
30007 - Sıhhiye
30388 - Opera
30023 - Ulus
30028 - Yıldırım Beyazıt Vergi Dairesi
40159 - Dışkapı Köprüsü Durağı
40130 - Ziraat
40128 - Devlet Su İşleri
21143 - Zübeyde Hanım Hastanesi
20896 - Kanuni Lisesi
20892 - Bağkur Sitesi
20888 - Selçuklu Parkı
20878 - Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
20898 - Kenan Demir Parkı
20796 - Mini Sokak
20806 - Süleymaniye Külliyesi
20812 - Merkez Camii
20756 - İsmail Enderuni Okulu
20747 - Dadağı Sokak
20749 - Yeni Camii
21251 - Mehtap 2. Durak
20743 - Yükseltepe Meydan
20851 - Şehit Kubilay Okulu
20848 - Muhtarlık
20847 - Alparslan Camii
21247 - Ahmet Muhtar Paşa Okulu
21250 - Sancaktepe Okulu
20836 - Çeşme Başı Cami
21430 - Mezarlık 6. Kapı
21249 - Çeşmebaşı Cami
20840 - Sancaktepe Okulu
21248 - Eski Son Durak
20838 - Gazi Ahmet Muhtarpaşa Okulu
20842 - Erenler Camii
21257 - Muhtarlık
20850 - Şehit Kubilay Okulu
20742 - Yükseltepe Meydan
20744 - Mehtap Caddesi 2. Durak
20745 - Yeni Cami
20746 - Dadağı Sokak
20748 - Sinem Sokak
20816 - Merkez Camii
20807 - Süleymaniye Külliyesi
20794 - Seher Sokak
20875 - Demir Parkı
20874 - Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
20887 - Selçuklu Parkı
20891 - Yürüyüş Yolu Parki
20873 - Kanuni Lisesi
21142 - Zübeyde Hanım Hastanesi
40129 - Devlet Su İşleri
40131 - Ziraat Mahallesi
40470 - Kazım Karabekir Köprüsü
40473 - Yiba Çarşisi
41147 - Atatürk Anadolu Lisesi
40461 - Ulus 100.Yıl Çarşısı
11642 - Opera
11656 - Sıhhiye
279-6 SSS
279-6 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
279-6 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 00:00'da başlar.
279-6 otobüs saat kaçta bitiyor?
279-6 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 04:30'da biter
279-6 otobüs saat kaçta geliyor?
Yükseltepe-Ayvali-Ulus-15 Temmuz Kizilay Mi̇lli̇ İrade Maydani-Bakanliklar Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Yükseltepe-Ayvali-Ulus-15 Temmuz Kizilay Mi̇lli̇ İrade Maydani-Bakanliklar Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 279-6 otobüs durağı var mı?
En yakın 279-6 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
EGO 279-6 otobüs Güzergah Haritası - Yükseltepe-Ayvali-Ulus-15 Temmuz Kizilay Milli İRade Maydani-Bakanliklar
279-6 otobüs Saatleri
279-6 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 00:00 - 04:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 00:00 - 04:30 | 90 |
Sal | 00:00 - 04:30 | 90 |
Çar | 00:00 - 04:30 | 90 |
Per | 00:00 - 04:30 | 90 |
Cum | 00:00 - 04:30 | 90 |
Cts | 00:00 - 04:30 | 90 |
Paz | 00:00 - 04:30 | 90 |
EGO otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 279-6 üzerindeki (11604 - Kızılay durağından) tüm güncellemeleri görün. 279-6 (Yükseltepe-Ayvali-Ulus-15 Temmuz Kizilay Milli İRade Maydani-Bakanliklar) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm EGO bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
279-6 hattı otobüs ücreti
EGO 279-6 (Yükseltepe-Ayvali-Ulus-15 Temmuz Kizilay Milli İRade Maydani-Bakanliklar) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. EGO bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya EGO resmi web sitesini kontrol edin.
279-6 (EGO)
279-6 otobüs hattının ilk durağı 11604 - Kızılay olup son durağı 11656 - Sıhhiye durağıdır. 279-6 (Yükseltepe-Ayvali-Ulus-15 Temmuz Kizilay Milli İRade Maydani-Bakanliklar), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 279-6 hattında 60 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 56 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit EGO hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Ankara konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 279-6 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 279-6 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
279-6 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
279-6 (Yükseltepe-Ayvali-Ulus-15 Temmuz Kizilay Milli İRade Maydani-Bakanliklar) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 279-6 otobüs takip uygulaması veya canlı EGO otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Ankara çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı EGO için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Tramvay, Teleferik veya Otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Ankara içindeki EGO ve 279-6 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
279-6 - Alternatif yol tarifleri
Ankara şehrindeki diğer EGO hatları
- 585-1 - Güzelkent Mh.-Yavuz Seli̇m Mh.-Şeyh Şami̇l Mh.-Eryaman 1.2.etap Metro İst/ Tarife
- 302 - Hüseyin Gazi - Sıhhiye/ Tarife
- 595 - Koru Metro İst.-Yapracik 2.bölge/ Tarife
- 109-2 - Çankaya-Gölbaşi/ Tarife
- 577-1 - Yeni̇kent-Ortapinar-İlksan Toki̇ Kont.-Cezaevi̇-Törekant-Si̇ncan/ Tarife
- 330-2 - Abb Bi̇nasi-15 Temmuz Kizilay Mi̇lli̇ İrade Meydani-Ege Mahallesi̇-Lojman/ Tarife
- 198-1 - Gölbaşi-Haymana Yolu-Ulus/ Tarife
- 481-6 - Uyanış - Asfalt - 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı - Balgat - Ceyhun A.k.cad/ Tarife
- 560 - Ayaş-Fati̇h Metro İst.-Si̇ncan/ Tarife
- 385-2 - Kolej - Dikimevi - Peyamisafa/ Tarife
- 482-6 - Uyanış - Hacıkadın - Ulus - 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı/ Tarife
- 155-6 - Atatürk Si̇tesi̇-Sokullu Cd.-Ulus/ Tarife
- 409 - Dışkapı - Etlik Şehir Hastanesi - Akköprü/ Tarife
- 187-1 - İlker-Ulus/ Tarife
- 448 - Beşevler - Bahçelievler/ Tarife
- 593 - Koru Metro İst-Konutkent-Beyler Cd.-Kanuni̇ Sultan Süleyman Blv./ Tarife
- 101 - Gölbaşi-Haymana Yolu-Bahçeli̇evler/ Tarife
- 515 - Fatih - Sihhiye/ Tarife
- 519-2 - Beşevler - Gop (Fatih)/ Tarife
- 437 - Pursaklar - Mimar Sinan Mh. - Ulus - Sıhhiye/ Tarife