קו 29
מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 29 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 29 (מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בית שאן/איסוף ומסתיים בחקלאי/הירדן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 29 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה (32 תחנות)
ת. רכבת בית שאן/איסוף
צומת מחנה גדעון
אזור תעשיה/7078
שאול המלך/דבורה הנביאה
משטרה
ירושלים הבירה/שאול המלך
הארבעה/ירושלים
שד. הארבעה/מוטה גור
בית הארחה
מסוף בית שאן/איסוף
מסוף בית שאן
בית עלמין בית שאן/כביש 90
צומת שאן
חמדיה
מסעף חמדיה
בית יוסף
בית יוסף א
בית יוסף
מרכז ירדנה
מושב ירדנה
מושב ירדנה
מושב ירדנה
מסעף מושב ירדנה
קיבוץ נווה אור
מסעף קיבוץ נווה אור
כביש 90/כוכב הירדן
גשר/מרכז
קיבוץ גשר
צומת מנחמיה
הבנים/הדרים
הבנים/הדקל
חקלאי/הירדן
שאלות ותשובות לגבי קו 29
מתי מתחיל לפעול קו 29?
קו 29 מתחיל לפעול ב-08:30 בשישי
באיזו שעה קו 29 מפסיק לעבוד?
קו 29 מפסיק לפעול ב-13:15 בשני
מתי מגיע קו 29?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 29 (מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה (מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 29 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 29 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 29 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 29 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 29
קו 29 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 10:50 - 21:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:50 - 21:10 | 145 - 240 |
ב׳ | 10:50 - 13:15 | 145 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 10:50 - 21:10 | 145 - 240 |
ה׳ | 10:50 - 21:10 | 145 - 240 |
ו׳ | 08:30 - 13:30 | 300 |
ש׳ | 23:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל29 (מ ת. רכבת בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 29 (מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 29
תעריף הנסיעה ב29 (מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
29 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 29 היא ת. רכבת בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא חקלאי/הירדן.
קו 29 (מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 29. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 29.
מעקב אחר קו האוטובוס 29 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 29 (מ.א. עמק המעיינות←מנחמיה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 29 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 29 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 74 - אל ג'בל / דרך יצחק רבין-בסמת טבעון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->שאפסוע'/נאשה-כפר כמא-10/ לוח זמנים
- 969 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 96 - עמק השלום/הגלעד-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 44 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסגד-נאעורה-10/ לוח זמנים
- 933 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 75 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל פולאת-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 773 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 185 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->בית ספר מגידו / 6953-מגידו-10/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 749 - ברל לוקר/ארסט-ירושלים<->שדרות יצחק בן צבי/בצלאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 19 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->הכרמל/העתיד-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ רשפים-רשפים-10/ לוח זמנים
- 426 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 296 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 22 - אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 59 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 44 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->הצור/היהלום-פארק תעשיות קדמת גליל-10/ לוח זמנים
- 5 - מסוף יגור-יגור<->מסוף יגור-יגור-30/ לוח זמנים
- 69 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים