קו 30
חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 30 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 30 (חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון תח''צ/שדרות בית הלל ומסתיים במסוף מודיעין עילית/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 30 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה (18 תחנות)
חניון תח''צ/שדרות בית הלל
בי''ס ויז'ניץ/שדרות אביי ורבא
רשב''י א
רשב''י ב
רשב''י ג
רשב''י ד
קופת חולים/רבי עקיבא
תיבות דואר/רבי עקיבא
ישיבת מיר/רבי עקיבא
רבי עקיבא/יהודה הנשיא
שדרות אביי ורבא /רבי עקיבא
יהודה הנשיא א
ישיבת נזר/רבי יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ג
יהודה הנשיא ד
שד. יחזקאל/רב ושמואל
מכבי אש/שדרות יחזקאל
מסוף מודיעין עילית/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 30
מתי מתחיל לפעול קו 30?
קו 30 מתחיל לפעול ב-12:50 בשישי
באיזו שעה קו 30 מפסיק לעבוד?
קו 30 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 30?
כדי לראות מתי קו חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 30 (חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה (חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 30 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 30 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 30 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 30 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 30 של קווים (Kavim) - חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה
לוח זמנים של קו 30
קו 30 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 12:50 - 16:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 12:50 - 16:10 | 30 - 80 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל30 (מ חניון תח''צ/שדרות בית הלל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 30 (חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 30
תעריף הנסיעה ב30 (חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
30 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 30 היא חניון תח''צ/שדרות בית הלל והתחנה האחרונה היא מסוף מודיעין עילית/הורדה.
קו 30 (חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 30. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 30.
מעקב אחר קו האוטובוס 30 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 30 (חניון תח''צ/שדרות בית הלל←מסוף מודיעין עילית/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 30 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 30 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 5 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->העצמאות/נרקיסים-אבן יהודה-23/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 55 - הרברט סמואל/שד. רוטשילד-חדרה<->'גן יאשיה ד-גן יאשיה-10/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 391 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->היצירה/האופן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 768 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 55 - שבזי/סעדיה אבני-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 138 - חוף פולג/רמת פולג-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 297 - ברטעה-בסמ''ה<->טכניון/בנין הספורט-חיפה-10/ לוח זמנים
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 383 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->מרכז מסחרי/אגן האיילות-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים