306 Hattı
Evciler
Mersin Büyükşehir Belediyesi
Mersin Büyükşehir Belediyesi 306 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
306 otobüs hattı (Evciler), 54013 - Otogar durağından başlayıp 54321 - Evciler Okulu durağına gidene kadar 24 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 306 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Evciler (24 durak)
54013 - Otogar
54014 - Emniyet
54015 - Sackan
53996 - Merkez
54017 - Sigorta Kavşağı
54022 - Adliye Yolu
53699 - Üçyol
53991 - Devlet Hastanesi
53726 - Orman İşletmesi
54026 - Lastikçi
54027 - Dörtyol
54203 - Bp
54030 - Shell
54031 - Sanayi
54032 - Çarıklar Girişi
54205 - Çarıklar Hal
54207 - Aydınlar Market
54208 - Rüştü Kasım Yücelen İlkokulu
54315 - Çarıklar
54316 - Kardelen
54317 - Sağlık Ocağı
54318 - Efeler İlkokulu
54320 - Bozyazı Yolu
54321 - Evciler Okulu
306 SSS
306 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
306 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:30'da başlar.
306 otobüs saat kaçta bitiyor?
306 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 17:30'da biter
306 otobüs saat kaçta geliyor?
Evciler otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Evciler otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 306 otobüs durağı var mı?
En yakın 306 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
306 Otobüs Saatleri
306 otobüs hattı, hafta içi çalışıyor. Düzenli çalışma saatleri: 06:30 - 17:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:30 - 17:30 | 330 |
Sal | 06:30 - 17:30 | 330 |
Çar | 06:30 - 17:30 | 330 |
Per | 06:30 - 17:30 | 330 |
Cum | 06:30 - 17:30 | 330 |
Cmt | 06:30 - 17:30 | 330 |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Mersin Büyükşehir Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 306 üzerindeki (54013 - Otogar durağından) tüm güncellemeleri görün. 306 (Evciler) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Mersin Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
306 hattı otobüs ücreti
Mersin Büyükşehir Belediyesi 306 (Evciler) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Mersin Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Mersin Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
306 (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
306 otobüs hattının ilk durağı 54013 - Otogar olup son durağı 54321 - Evciler Okulu durağıdır. 306 (Evciler), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 306 hattında 24 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 30 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Mersin Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Adana - Mersin konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 306 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 306 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
306 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
306 (Evciler) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 306 otobüs takip uygulaması veya canlı Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Adana - Mersin çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Mersin Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya metro veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Adana - Mersin içindeki Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 306 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
306 - Alternatif yol tarifleri
Adana - Mersin şehrindeki diğer Mersin Büyükşehir Belediyesi hatları
- 232 - Taşti - Dedeler - Taşkuyu - Sayköy - Kerimler/ Tarife
- 122 - Meşot - Taşkent - Bağcılar/ Tarife
- 265 - Taşti-Yeşiltepe-Bahşiş-Kulak/ Tarife
- 159 - Karacailyas - Güzelyayla/ Tarife
- 206 - Taşti-Yüzbaşı Yaşar Cd-Atatürk Mahallesi-Konak/ Tarife
- 285 - Tarsus-Yanıkkışla-Kuşçular/ Tarife
- 139 - Meşot - Kuzucubelen - Akarca/ Tarife
- 137 - Karacailyas - Aladağ - Yeniköy/ Tarife
- 154 - Meşot - Tepeköy/ Tarife
- 264 - Tarsus-Yenice-Atgirmez-Günyurdu/ Tarife
- 303 - Anamur Otogar - Alaköprü - Ormancık/ Tarife
- 76M - Şehir Hastanesi - Üniversite - Soli - Eski Mezitli/ Tarife
- 224 - Taşti-Yenişehir Hastanesi-Ergenekon-Atatürk Mahallesi/ Tarife
- 115 - Meşot - Esenli - Hebilli(Dikilitaş)/ Tarife
- 166 - Ayvagediği - Böğrüeğri/ Tarife
- 48M - Karacailyas - 2. Çevre Yolu - Tece/ Tarife
- 165 - Meşot - Civanyayla/ Tarife
- 153 - Tece - Davultepe - Doğlu/ Tarife
- 143 - Karacailyas - İnsu/ Tarife
- 216 - Yeşilyurt - Yeşilevler/ Tarife