36 Hattı
Alayaprak - Karataş
EBUAŞ
EBUAŞ 36 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
36 otobüs hattı (Alayaprak - Karataş), Kız Meslek Lisesi durağından başlayıp Kız Meslek Son Durak durağına gidene kadar 67 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 36 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Alayaprak - Karataş (67 durak)
Kız Meslek Lisesi
Vali Fahri Bey
İzzetpaşa
İsmetpaşa
Ordu Evi
İcadiye
Kilise
Naci Sönmez Parkı
Yıldızbağları Kanalüstü
Villakent
Esentepe
Alaçatı Villaları
Esentepe Doğu Sk.
Gülmeztepe - Otel
Gülmez Mezarlığı
Kuzey Çevre Yolu
Düzler-Gülmez
Gümüşbağlar
Çırçır
Obuz
Gökçebağlar
Obuz Kümeevler
Kuruçay Köprüsü
Hıdolar-Koparoğlu Yol Ayrımı
Asel Beste Konağı
Ekinciler
Ekinciler
Hacıeyüpler
Alayaprak-Emürler
Hacı Burhan Ve Oğulları
Serince Yolu
Serince
Serince
Çeteler
Taşaltı Kümevleri
Serince Mezarlık
Sanaçlar Kümeevleri
Kabakçılar
Kölemehmet
Erbildi Yolu
Erbildi
Dereyanı
Beydalı
Beydalı
Beşoluk
Karataş
Karataş-2
Göllübağ Yolu
Buzluk Tesisleri
Buzluk Mağarası Yolu
Mürşit Kümeevler
Göllübağ
Ejderha Taşı
Harput Mezarlık
Harput
Balakgazi
Üryan Baba
Saraykent Villaları
Ktm
Garnizon Şehitliği
8. Kolordu
Ahmet Kabaklı Blv
Kilise
Yeni Camii
Öğretmenevi
Cumhuriyet Meydanı
Kız Meslek Son Durak
36 SSS
36 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
36 otobüs hattı, Pazar, Çarşamba, Cuma günleri 09:00'da başlar.
36 otobüs saat kaçta bitiyor?
36 otobüs hattı, Pazar, Çarşamba, Cuma günleri 15:00'da biter
36 otobüs saat kaçta geliyor?
Alayaprak - Karataş otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Alayaprak - Karataş otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 36 otobüs durağı var mı?
En yakın 36 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
36 Otobüs Saatleri
36 otobüs hattı, Çarşamba, Cuma, Pazar çalışıyor. Düzenli çalışma saatleri: 09:00 - 15:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Sal | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Çar | 09:00 - 15:00 | 360 |
Per | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Cum | 09:00 - 15:00 | 360 |
Cmt | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Paz | 09:00 - 15:00 | 360 |
EBUAŞ Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 36 üzerindeki (Kız Meslek Lisesi durağından) tüm güncellemeleri görün. 36 (Alayaprak - Karataş) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm EBUAŞ bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
36 hattı otobüs ücreti
EBUAŞ 36 (Alayaprak - Karataş) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. EBUAŞ bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya EBUAŞ resmi web sitesini kontrol edin.
36 (EBUAŞ)
36 otobüs hattının ilk durağı Kız Meslek Lisesi olup son durağı Kız Meslek Son Durak durağıdır. 36 (Alayaprak - Karataş), Çarşamba, Cuma, Pazar çalışıyor.
Ek bilgi: 36 hattında 67 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 85 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit EBUAŞ hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Elazığ konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 36 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 36 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
36 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
36 (Alayaprak - Karataş) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 36 otobüs takip uygulaması veya canlı EBUAŞ otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Elazığ çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı EBUAŞ için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs veya vapur için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Elazığ içindeki EBUAŞ ve 36 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
Elazığ şehrindeki diğer EBUAŞ hatları
- 5 - Fırat Üniversitesi/ Tarife
- 33 - Şahinkaya - Sarıçubuk/ Tarife
- 31 - Sugözü/ Tarife
- 63 - Güneykent / Tofaş-Eşref Bitlis Bulvarı/ Tarife
- 26 - Doğukent Ring/ Tarife
- 12 - F.Ü. Tıp Merkezi - Yunusemre Bulvarı/ Tarife
- 48 - İmar Haksen - A.paşa Üstyol/ Tarife
- 14 - Siteler - Sanayi/ Tarife
- 46 - Cezaevi - A.paşa Yolboyu/ Tarife
- 66 - Çatalçeşme Tokiler - Yaşar Doğu Cd/ Tarife
- 62 - Aksaray Toki - Yeşiltepe/ Tarife
- 27 - Yemişlik 4-5-6-7-8-9-10 Etaplar/ Tarife
- 64 - Hankendi - Selli(Dilek)/ Tarife
- 57 - İmar Haksen - Çaydaçıra / Şehir Hastanesi/ Tarife
- 10 - Doğukent - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 6 - Çaydaçıra 2. Etap/ Tarife
- 11 - Ulukent - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 7 - Çaydaçıra 2. Etap/ Tarife
- 3 - Abdullahpaşa - Hilalkent - Ç. Yolu/ Tarife
- 28 - Yemişlik - Galericiler Sitesi - Yadigar/ Tarife